Press "Enter" to skip to content

Jakie skutecznie powiększyć usta?

Pełne i czerwone jak wino wargi są marzeniem niejednej kobiety. Do niedawna stosowanie szminek i domowych wskazówek na wypełniane warg ust było jedynym rozwiązaniem. Teraz kobiety mogą zdecydować się na zabieg, który poprawi usta na wymarzone.

Jaki sposób na powiększanie ust?

Najpopularniejszym składnikiem, trzeba dodać naturalnym, jest kwas hialuronowy, który najczęściej stosują lekarze w medycynie estetycznej podczas zabiegów. Kilka właściwości naturalnego składnika kosmetologi- kwasu hialuronowego i jego wpływu na usta:

  • naturalny uzupełniacz może przyczynić się po zniwelowania nierówności ust,
  • poprawianie napięcia skóry,
  • nawodnienie i likwidacja opuchlizny pod oczami,
  • nawilżenie i uwydatnienie czerwieni wargowej.

Podczas umawiania się na wizytę w salonie urody, poprzez stronę internetową: https://jadoreinstytut.com/powiekszanie-ust warto zapytać się o rodzaje usług i możliwość uzupełnienie ust za pomocą kwasu hialuronowego. To najbardziej powszechny, ale i bezpieczny sposób na naturalne powiększenie ust, gdzie substancje chemiczne nie występują. Zabieg powinien przeprowadzić specjalista, to jak lekarz z działu estetyki lub operacji. 

Inicjacja za pomocą kwasu hialuronowego może częściowo wpłynąć na organizm i wnętrze, dlatego jest kilka przeciwwskazań, które dotyczą osób:

  • w ciąży lub karmiących piersią,
  • po chorobie związanej ze skórą- alergicy,
  • po operacji lub z nowotworami,
  • z świeżymi bliznami lub ranami na tej części ciała (usta).

Ile zapłacimy za usługi?

Średnio wypełnienie ust jednorazowo kosztuje od 1300 zł do 1600zł, za 1 ml kwasu hialuronowego. A jeśli ampułka kwasu nie została do końca wykorzystana podczas jednej sesji, można umówić się na kolejną wizytę, aby wykorzystać opłaconą dawkę kwasu hialuronowego. W zależności od potrzeby czy to modelowania czy powiększania ust potrzebne będą powtórne wizyty w celu sprawdzenia ułożenia się kwasu i później ewentualnej poprawy.

Jak medycyna estetyczna wykorzystuje kwas hialuronowy?

Lekarze medycyny estetycznej wskazują na wszechstronność kwasu hialuronowego, który jest naturalnym składnikiem budulcowym naszego ciała. Z wiekiem kwasu hialuronowego jest coraz mniej, przez to widoczne są oznaki starzenia się, takie jak zmarszczki, kocie łapki pod oczami, przebarwienia skóry. Kwas hialuronowy w dość szybki i niedrogi sposób uzupełnia niedoskonałości i może dać efekt odmłodzenia. Jednak warto pamiętać, iż efekt nie jest trwały, a zabiegi trzeba powtarzać regularnie.

Be First to Comment

    Dodaj komentarz