Press "Enter" to skip to content

Transmisje na żywo i match tracker w aplikacjach bukmacherskich

Niemal wszystkie firmy oferujące zakłady wzajemne udostępniają do pobrania swoje aplikacje bukmacherskie. Coraz więcej graczy obstawia zdarzenia, korzystając właśnie z aplikacji mobilnych. Dzięki nim możemy obstawiać na żywo, niezależnie od miejsca, w który się znajdujemy. Jest to więc dużo wygodniejsza i szybsza forma obstawiania. Niezbędnymi funkcjami podczas typowania na żywo są live streaming i match tracker. Czym są te funkcje i jak je wykorzystywać?

Transmisje na żywo

Bukmacherzy zacięcie ze sobą konkurują. Próbują przyciągnąć klientów na wiele sposobów. Jednym z nich jest udostępnianie transmisji z meczów na żywo. Tylko najlepsi legalni bukmacherzy decydują się na umożliwienie graczom oglądania live streamingu online. Dzięki temu fani sportu mają dostęp do najważniejszych i mniej ważnych wydarzeń sportowych, bez konieczności wykupienia dodatkowych pakietów u dostawców telewizji. Transmisje na żywo są niezwykle przydatne podczas stawiania zakładów na żywo. Typer może obstawiać zakłady, jednocześnie śledząc na bieżąco rozgrywkę.

Transmisje na żywo w aplikacjach bukmacherskich

Mimo że live streaming jest niezwykle przydatnym narzędziem podczas obstawiania, niewielu bukmacherów udostępnia go w swoich aplikacjach mobilnych. Aktualnie, bukmacherami, którzy wprowadzili tę usługę do swoich aplikacji, są:

 • Fortuna
 • Betclic
 • STS

Spośród trzech wymienionych bukmacherów na szczególną uwagę zasługuje aplikacja mobilna Betclic, która oferuje graczom atrakcyjne wizualnie transmisje. W Betclic TV mamy duży wybór zdarzeń sportowych do obejrzenia na żywo. Wśród nich znajdziemy najlepsze ligi piłkarskie, ważne turnieje tenisowe, mecze NBA. Podsumowując, tylko trzech z dziewięciu bukmacherów, którzy wypuścili już na rynek swoje aplikacje mobilne, wprowadziło do nich transmisje na żywo. Pozostali bukmacherzy muszą to nadrobić, jeśli chcą utrzymać przy sobie swoich klientów. A Ci stają się coraz bardziej wymagający.

Match Tracker – wizualizacje wydarzeń meczowych

Match tracker, czyli inaczej live tracker, to relacje meczowe, które łączą w sobie komentarze tekstowe z wizualizacją graficzną wydarzeń meczowych. Do funkcji match trackera w przeciwieństwie do streamingu live mają dostęp wszyscy gracze, którzy ściągną aplikacje bukmacherskie na swoje urządzenia mobilne. Przypominamy, że żeby korzystać z funkcji transmisji live często wymaga się od graczy zarejestrowania konta, a nawet wpłacenie depozytu (tak jak w przypadku Fortuna). 

Aktualnie, funkcję match tracker można znaleźć w aplikacjach bukmacherskich od:

 • Betclic
 • STS
 • LV BET
 • Totolotek
 • forBET
 • PZBUK
 • Totalbet
 • Fortuna

Live streming i match tracker w aplikacjach mobilnych

Obstawianie meczów na telefonie jest bardzo proste. Coraz częściej typerzy wybierają granie przy użyciu aplikacji aniżeli serwisów bukmacherskich. Dla tych, którzy lubią typować na żywo, kluczowymi funkcjami są transmisje online i match tracker. Liczymy na to, że za jakiś czas ich dostępność będzie standardowym wyposażeniem aplikacji bukmacherskich.

Be First to Comment

  Dodaj komentarz