Press "Enter" to skip to content

TheMuBa – innowacyjny projekt Borysa Szyca już ruszył

Osoby, które lubią brać udział w różnych wydarzeniach kulturalnych, powinny zainteresować się nowym przedsięwzięciem. Borys Szyc, Jarosław Kuźniar oraz Marek Maślanka stworzyli platformę, która umożliwia oglądanie różnych realizacji, premier i produkcji w internecie. Dostęp otrzymuje się po założeniu konta w domenie TheMuBa oraz uiszczeniu opłaty. W zamian odbiorca może oglądać wybrane wydarzenie bez względu na jego lokalizację.

Smartfon z dostępem do kultury

TheMuBa daje każdemu użytkownikowi możliwość oglądania premier oraz powtórek wybranych spektakli teatralnych, koncertów czy przedstawień baletowych. Z opcji można skorzystać zarówno na komputerze, tablecie i na smartfonie. Aktualny repertuar można odnaleźć na stronie internetowej. TheMuBa współpracuje z: Teatrem Polonia, Operą Narodową, Krakowskim Teatrem Scena Stu. Aktualny koszt biletu wynosi około 25zł i kupuje się go na wydarzenie, którym jesteśmy zainteresowani. Nie ma żadnych stałych abonamentów. Oferta jest więc bardzo atrakcyjna cenowo. Ponadto zalogowani użytkownicy zyskują dostęp do dodatkowych materiałów pokazujących grę aktorów oraz kulisy produkcji.

Bez konieczności wychodzenia z domu odbiorcy zyskują dostęp do aktualnych wydarzeń kulturalnych odbywających się w całej Polsce. Koszt jest nieporównywalnie niższy niż w przypadku chęci wzięcia udziału w tradycyjny sposób. Dzięki tej inicjatywie teatr wkracza w nową erę i dociera do zdecydowanie szerszej publiczności.

Be First to Comment

Dodaj komentarz