Press "Enter" to skip to content

Profesjonalne CV w kilka minut – czy to możliwe?

Pomimo iż żyjemy w czasach „rynku pracownika”, dobre zaprezentowanie się przed potencjalnym pracodawcą jest niezwykle ważne. Pierwszym krokiem, po którym zostaniemy wstępnie zweryfikowani, będzie nasze CV. Komuś może się wydawać, że to zwykły papierek mający udokumentować nasze doświadczenie i umiejętności, jednak nic bardziej mylnego. Po wyglądzie i wykonaniu naszego CV potencjalny pracodawca będzie oceniał czy w ogóle jesteśmy „warci zachodu”. Oczywistym jest, że chętniej zaprosi na rozmowę kogoś kto dostarczy starannie zaprojektowane CV, z profesjonalnie zrobionym zdjęciem, a nie kogoś kto skomponował je na szybko, w najprostszym programie. Przeszkodą, która może stanąć nam na drodze jest to, że nie każdy posiada zaawansowane umiejętności we wszelkiego rodzaju programach graficznych. Często irytujemy się, gdyż CV, które na komputerze wyglądało dobrze, po wydrukowaniu wykazuje szereg niedociągnięć. Tu z pomocą przychodzą nam wszelkiego rodzaju generatory i programy, dzięki którym szybko osiągniemy zamierzony cel. 

Komu przyda się kreator CV?

Generator CV to bardzo prosta w obsłudze witryna, dzięki której w zaledwie kilka minut otrzymamy w pełni profesjonalne CV, które pozwoli nam przyciągnąć do siebie potencjalnych pracodawców. Pewnie większość z Was powtarza sobie teraz w myślach „Jestem na bakier z technologią, to nie dla mnie”. Generator CV został stworzony właśnie dla osób, które nie mają doświadczenia w programach graficznych i edytorach tekstu. Wzór CV przyda Ci się także wtedy, gdy jako świeżo upieczony absolwent uczelni, szukasz swojej pierwszej pracy, a przykładowe CV znalezione w wyszukiwarce internetowej nie pomagają Ci w żaden sposób. Stres związany z poszukiwaniem pierwszej pracy i presja którą czujesz powodują, że pragniesz się jak najlepiej zaprezentować i szybko znaleźć upragnione zatrudnienie. 

Zapewne teraz zastanawiasz się który kreator CV wybrać, ponieważ w internecie można znaleźć ich co najmniej kilkanaście. Proponujemy Ci najbardziej intuicyjny i łatwy w obsłudze kreator CV Be-Rising. W naszej ofercie znajdziesz eleganckie szablony i prosty w obsłudze interfejs, dzięki któremu szybko i łatwo wykreujesz atrakcyjne CV. 

Jak to działa?

Działanie i obsługa kreatora CV są niezwykle proste i wymaga od nas podjęcia zaledwie kilku kroków. Pierwszym z nich jest wybór szablonu CV. Do Ciebie należy decyzja, czy zechcesz pokazać się jako minimalista, czy może zechcesz zastosować wzór nieco bardziej rozbudowany. To z pewnością również będzie miało znaczenie przy okazaniu pracodawcy jaką osobą jesteś. Gdy już wybierzesz szablon, przychodzi pora na dodanie informacji wraz ze zdjęciem. Proponujemy, żeby przy wyborze zdjęcia kierować się względami estetycznymi, a także tym jak może zostać poczytane przez potencjalnego pracodawcę. Wybierz zdjęcie zrobione w profesjonalnego fotografa, najlepiej w eleganckim ubiorze. Selfie zrobione telefonem może nie spotkać się ze szczególnym entuzjazmem. Przy wprowadzaniu informacji na temat wykształcenia i doświadczenia pamiętaj o tym żeby pisać prawdę. Wbrew pozorom takie informacje można obecnie bardzo szybko zweryfikować, a przecież nie potrzebujesz czarnego PR-u na rynku pracy. Po wprowadzeniu wszystkich informacji do szablonu należy uiścić niewielką opłatę za dostęp. Dzięki temu, Twoje CV zostanie wygenerowane w bezpieczny sposób i będzie gotowe do druku. 

Be First to Comment

    Dodaj komentarz