Press "Enter" to skip to content

Feromony – jakie mają zastosowanie i jak używać?

Feromony wydzielane są naturalnie przez człowieka, ale również można wzmocnić ich działanie przez zastosowanie odpowiednich preparatów. Jak wybrać skuteczne feromony? Ich zastosowanie pomaga przyciągać uwagę osób w naszym otoczeniu, podnoszą naszą atrakcyjność, sprawiają, że czujemy się bardziej męsko lub kobieco – feromony to substancje, które mogą pomóc nam w łatwiejszym osiągnięciu celów przez podnoszenie pewności siebie i oddziaływanie na innych.

Intensywność i ilość naturalnie wydzielanych feromonów jest jednak zróżnicowana w zależności od osoby, a nasze naturalne feromony neutralizowane są przez częste zabiegi higieniczne – kąpiele czy stosowanie kosmetyków. Właśnie dlatego coraz częściej stosowane są feromony w postaci perfum. 

Jak działają feromony w perfumach?

Perfumy z feromonami nie tylko przyjemnie pachną – można kupić je w wariantach dla kobiet i dla mężczyzn. Ponadto, dzięki zawartym w nich feromonom, możliwe jest uzyskanie dodatkowego efektu podkreślenia własnej atrakcyjności i wywołania innego nastroju u odbiorcy zapachu.

Kobiety stosujące feromony modą podkreślić swoją atrakcyjność i stać się bardziej seksowne dla mężczyzn. Podobnie jest w przypadku mężczyzn, którzy również mogą wtedy zwiększyć swoje szanse na powodzenie. Osoba stosująca perfumy z feromonami może zatem wyróżnić się na tle innych – może być wówczas inaczej postrzegana niż ta, której feromony nie są aż tak mocne. Warto jednak wskazać, że efekt ten zależny jest to rodzaju perfum z feromonami. Jak wybrać te, które będą mogły dać maksymalną skuteczność?

Czym powinny wyróżniać się skuteczne feromony?

Perfumy z feromonami to obecnie pełna gama różnych produktów, które znajdziemy w sklepach. Warto jednak wskazać, że część z nich zawiera niewielkie stężenie dlatego mogą różnić się między sobą skutecznością działania. Zwróćmy więc uwagę na produkty wyróżnione, takie jak Pheroamore, które są bestsellerem sprzedaży w Drogerii Intymnej Greener Pharma. Zobacz całą gamę feromonów!

Więcej: https://greenerpharma.com/

Badacze dowiedli istnienie kilku rodzajów feromonów, które potrafią wywoływać wpływ na człowieka, powodując zmianę jego nastroju.

Rodzaje feromonów

  • androstenol – męski feromon „wabiący”, wzbudza pożądanie
  • androstenon – męski feromon kojarzący się z pewnością siebie
  • androsteron – męski feromon sygnalizujący dominację
  • estratetraenol – kobiecy feromon „wabiący”, podnosi pożądanie
  • kopuliny – kobiecy feromon zwiększający ilość testosteronu u mężczyzn, pobudzający i zwiększający atrakcyjność

Wobec tego przy zakupie feromonów ważne jest, aby wybrać takie, które zapewnią nam skuteczne działanie. Wówczas będzie można uzyskać maksymalne efekty! Poza tym, gdy zamierzamy kupić skuteczne feromony, powinniśmy zwrócić uwagę na ich opinie i rekomendację sklepu. Warto także zaznaczyć, że perfumy dobrej jakości będą kosztowały więcej. Gdy chcemy zakupić tak produkt, musimy liczyć się z wydatkiem od około 100 do 200 złotych za flakonik. Aktualnie skuteczne feromony można zakupić w wielu sklepach w tym sex shopach oraz drogeriach intymnych online. Swoje zamówienie na takie perfumy można złożyć nawet w tym momencie!

Materiał promocyjny

Be First to Comment

    Dodaj komentarz