Press "Enter" to skip to content

Czy przedłużenie penisa jest możliwe?

W tym artykule zostaną opisane między innymi najbardziej popularne metody na przedłużenie penisa np. rozciąganie.

Przedłużenie penisa receptą na udany seks

Największym kompleks, jaki istnieje wśród mężczyzny to zbyt mały rozmiar ich członka. Już od najmłodszych lat panowie porównują swoje rozmiary, w celu dowiedzenia się, czy ich penis jest godny pozazdroszczenia. Zarówno oni, jak i panie zdają sobie sprawę, że rozmiar ma znaczenie …

Z tego właśnie powodu, można stwierdzić, że panowie mają wręcz obsesję na punkcie wielkości swojego przyjaciela. Postrzegają go jako symbol ich męskości. Ci, którzy są w posiadaniu małego członka, postrzegani są jako mało męscy i nieatrakcyjni do odbycia stosunku.

Prawda jest taka, że na dłuższą metę, żadna z kobiet nie będzie w stanie tkwić w związku z mężczyzną, który nie jest w stanie zaspokoić je seksualnie. Pomimo najszczerszych uczuć, z czasem zacznie wszystko się sypać, ponieważ seks odgrywa zbyt ważną rolę w życiu każdego człowieka …

Panowie jednak nie powinni się tym przejmować za bardzo. Dzisiejsza medycyna oferuje szereg rozwiązań, które w swoim działaniu mają zapewnić im skuteczne powiększenie ich członka. Okazuje się bowiem, że problem ten jest znacznie bardziej powszechny, niż ludziom mogłoby się wydawać. Niestety większość panów o tym nie wie, ponieważ wstydzi się o tym rozmawiać ze swoimi kolegami.

Z kolei liczne badania potwierdziły, że średnia długość członka podczas wzwodu to 14-15.4 cm. Hitem jest fakt, że aż 88% mężczyzn posiada taki, bądź mniejszy rozmiar swojego członka. Świadczy to o tym, że liczba panów niezadowolonych z wielkości swojego penisa, jest ogromna. A więc tym bardziej, dziwne jest, że tak niewielu z nich robi z tym cokolwiek!

Zapewne bierze się to z poczucia wstydu, ale także z powodu strachu. Nie ma co ukrywać, penis jest dla mężczyzn najdelikatniejszą częścią ciała, która zapewnia im seksualne spełnienie. Bez niego ich życie drastycznie by się zmieniło, skazując ich na wieczne nieszczęście. Stąd panowie są bardzo sceptycznie nastawieni do eksperymentowania z nim w jakikolwiek sposób.

Na samą myśl, aby oddać się operacji, truchleją. Nie ma co się dziwić. Operacja członka jest niezwykle niebezpieczną i inwazyjną metodą. Wiąże się z możliwością wystąpienia ogromnej liczby komplikacji. Zresztą sama myśl dla mężczyzn, że dobrowolnie mają się zgodzić na wbicie strzykawki w ich członka, a następnie jego rozkrojenie powoduje, że rezygnują oni z zabiegu i godzą się na życie ze swoim małym przyjacielem.

Bardzo niewielka część panów zdaje sobie sprawę, że na chwilę obecną istnieje szereg innych, mniej inwazyjnych rozwiązań, które mogą spowodować zwiększenie rozmiarów ich penisów (1). Poniższy artykuł, ma na celu przedstawienie najbardziej efektywnych z nich.

Tabletki – naturalny sposób na powiększenie członka

Mała liczba facetów wie, że są w stanie zwiększyć rozmiar swojego penisa, nie wychodząc z domu. Co więcej, stosując tylko naturalne metody. Zalicza się do nich przede wszystkim tabletki na porost penisa.
Zdecydowanie jest to najlepsza metoda, dla wszystkich panów, którzy boją się jakiegokolwiek ryzyka. To, co wyróżnia te tabletki to przede wszystkim ich skład, oparty na naturalnych ziołowych mieszankach. Są one niezwykle skuteczne i nie powodują wystąpienia żadnych skutków ubocznych. Dodatkowo zawarte w nich zioła dostarczają szereg innych korzyści takich jak na przykład zwiększenie intensywności doznań seksualnych.

Aby tabletki okazały się skuteczne, należy zwrócić szczególną uwagę na ich skład. Obecnie rynek jest przepełniony mnóstwem produktów, które mają na celu zwalczenie wszystkich męskich problemów, jednak w rzeczywistości bywa inaczej.

A więc, co powinno znaleźć się w ich składzie?

Przede wszystkim różnego rodzaju zioła, które od lat uznawane są za afrodyzjaki. Zaliczyć do nich można: buzdyganek nasienny czy też żeń-szeń. Ponadto obecność L-argininy jest tutaj szczególnie zalecana.

Kolejną rzeczą, na którą panowie powinni zwrócić uwagę, dokonując zakupu tabletek na zwiększenie penisa, to miejsce. Oferty na ten produkt znajdziesz zarówno stacjonarnie, jak i w internecie. Decydując się na zakup przez internet, panowie powinni zdawać sobie sprawę z ryzyka, jakie mogą ponieść. Nie ma chyba większej głupoty niż zdecydowanie się na zakup jakichkolwiek lekarstw czy suplementów przez portale sprzedażowe takie jak Allegro czy Ceneo.

Dlaczego?

Dlatego, że zakup na nich wiążę się z ogromnym ryzykiem. Nikt bowiem nie jest w stanie zagwarantować panom, że produkt przez nich kupiony jest tym oryginalnym. W internecie jest mnóstwo podróbek, więc istnieje duża szansa, że zainteresowani mężczyźni na nie natrafią. Stąd zaleca się zakup produktów tylko poprzez oficjalne strony producenta, które gwarantują uzyskanie oryginalnego produktu.

Ekspandery jako sposób na powiększenie członka

Kolejny sposobem na powiększenie członka, mogą okazać się ekspandery. Ich głównym zadaniem jest rozciągnięcie penisa, poprzez lepsze ukrwienie ciał jamistych w prąciu.

W tym przypadku panowie jednak powinni być bardzo, ale to bardzo ostrożni. Złe stosowanie tych urządzeń może przynieść fatalne skutki. Co więcej, przy tym rozwiązaniu należy się uzbroić w bardzo dużą cierpliwość, bo na efekty trzeba czekać bardzo długo i na dodatek wykazywać się systematycznością.

Źródło:
(1) https://erektoportal.pl/przedluzenie-penisa/

Be First to Comment

    Dodaj komentarz