Press "Enter" to skip to content

Ciepła i gustowna zimowa stylizacja

fot. materiały prasowe

Uwielbiasz zimę, bo w jej trakcie bezkarnie możesz zakładać kolorowe czapki i szaliki? Kochasz sporty zimowe i szukasz odpowiedniej ochrony na swoje uszy i szyję? A może po prostu potrzebujesz nowego zestawu czapki z szalikiem? Jeśli chociaż jedna z tych odpowiedzi brzmi „tak”, to najwyższy czas zadbać o Twoje ciepło i wygodę!

Zawsze idealny duet!

Kiedy nadchodzi jesień, a po niej zima, pojawiają się nowe wyzwania przed Twoim organizmem i ciałem. O wiele trudniej jest utrzymać komfortową temperaturę ciała, łatwiej się przeziębić i rozchorować w najmniej odpowiednim momencie. Żeby się przed tym uchronić, najlepiej zadbać o swoje zdrowie, gdy tylko przychodzą pierwsze chłody. Nie czekaj na mróz, kup czapkę i szalik już przy pierwszych chłodach. To Twoja głowa i szyja są najbardziej narażone na wyziębienie. Zamiast wystawiać te części ciała na zimno, a potem zmagać się z gorączką, katarem, zapaleniem oskrzeli, kaszlem lub odmrożeniami, schowaj je pod ciepłym, bawełnianym lub akrylowym zestawem. To, z czego są zrobione czapki zimowe, ma wpływ nie tylko na to, jak ciepło Ci będzie, ale też na to, czy Twoje włosy będą się elektryzować po jej ściągnięciu, czy dobrze układać. Podobnie ma się sprawa z szalikiem – kupując najtańszy, ryzykujesz podrażnienia i otarcia przez byle jaki materiał. Nie oszczędzaj na swoim zdrowiu, sięgaj tylko po to, co najlepsze. Nie musisz się obawiać, że czapki i szaliki są niemodne – sprawdzają się fantastycznie do kurtek, płaszczy i kożuchów. Możesz nosić je nawet latem i wiosną, w chłodniejsze lub wietrzne wieczory, chroniąc swoją głowę i swoje zatoki przed zimnem i przewianiem. To nic przyjemnego, zmagać się z katarem, wiecznie podrażnionym nosem i bolącą głową.

W zestawie?

W dobie rozkwitu kreatywności w modzie ulicznej już nie musisz się przejmować tym, czy aby na pewno ta czapka pasuje do tej stylizacji, czy jednak powinna być w innym kolorze. Możesz śmiało sięgać po różne kolory, różne style i różne fasony odzienia zimowego. Nie bój się łączyć wielu kolorów ze sobą, zobaczysz, że takie połączenie nie tylko fantastycznie wygląda, ale też doda Ci masę energii z rana. Im ciekawsze wzory i kolory, tym więcej spojrzeń będziesz przyciągać po drodze. Nie musisz kupować tylko jednej czapki – mając zapas, nie tylko zawsze możesz wrzucić jedną do prania i zadbać o jej czystość, ale też możesz bawić się modą i stylem każdego dnia.  To także znakomity pomysł na prezent dla ważnych dla Ciebie osób – spraw im trochę radości wyjątkowym elementem odzieży i przy okazji zadbaj o to, żeby zakładając go, zawsze o Tobie ciepło myśleli. Odwiedź stronę kabak.com.pl i zrób zakupy dla siebie i najbliższych.

Be First to Comment

    Dodaj komentarz