Press "Enter" to skip to content

5 pomysłów na gadżety reklamowe dla firm

fot: stock.adobe.com

Reklama jest dźwignią handlu, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Niektórzy jednak twierdzą, że dobry produkt obroni się sam. Z jednej strony jest w tym sporo prawdy, z drugiej jednak aby mógł to zrobić, klient musi o nim najpierw usłyszeć. A nic tak nie wypromuje produktu, jak dobra reklama.

Drobne upominki reklamowe to strzał w dziesiątkę bez względu na branżę. Wybór gadżetu musi być jednak dobrze przemyślany, aby obdarowany czynił z niego pożytek na co dzień, a nie wrzucił go na dno szuflady albo – co gorsza – do kosza. Gadżety do auta czy gadżety dla dzieci – jak myślisz, jakie drobiazgi przypadną do gustu Twoim klientom?

Gadżety reklamowe w formie odblasków – czy to dobry sposób na reklamę?

Długopisy i kubki to już przeżytek. Teoretycznie to tylko drobny prezent, który jest jawną reklamą, spraw jednak, by potencjalny klient dzięki niemu dostrzegł, że rzeczywiście Ci na nim zależy. W promowaniu produktów i usług idealnie sprawdzą się gadżety reklamowe odblaskowe. Zadbaj o to, by materiały reklamowe w postaci odblasków miały na sobie nadruk, aby potencjalny klient doskonale wiedział, od kogo je dostał. Gadżety odblaskowe zwiększą bezpieczeństwo obdarowanych, co pomoże Ci ich do siebie przekonać. A przy tym są tanie, więc na reklamę z odblaskami w roli głównej nie wydasz kroci.

Gadżety odblaskowe z nadrukiem – jakie wybrać?

Postaraj się dopasować odblaski do profilu statystycznego klienta. Odbiorcami Twojej działalności są rodzice? Postaw na odblaski dla dzieci, które będą mogli przypiąć do plecaków swoich pociech. A może dedykujesz swoje produkty kierowcom? Wtedy dobrym wyborem będą gadżety samochodowe. Oto kilka pomysłów na tanie gadżety reklamowe dla Twojej firmy.

Kamizelka odblaskowa z nadrukiem

To uniwersalny gadżet, który sprawdzi się dla każdego. Będzie idealna dla rowerzystów, pieszych, jak również biegaczy. Oferuje dużą powierzchnię reklamową, na której z powodzeniem można umieścić logo firmy i reklamowy slogan.

Opaska odblaskowa z nadrukiem

Kolejną naszą propozycją są samozaciskowe opaski na ramię. Choć nie są duże, doskonale spełniają swoją funkcję. Można wykorzystać je na wiele sposobów, zakładając na ramię, nadgarstek albo kostkę.

Gadżety odblaskowe dla dzieci

Odblask może być przeznaczony także dla pociechy klienta. Kamizelki odblaskowe dla dzieci, odblaskowe naklejki i zawieszki odblaskowe do plecaka – możesz być pewien, że każda z tych propozycji zostanie przez obdarowanego dobrze wykorzystana.

Szelki odblaskowe

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem, choć są lekkie i wygodne, to i tak nie każdy lubi je nosić. Świetną alternatywą dla nich są szelki odblaskowe. Idealnie przylegają do ciała,  dzięki czemu zapewniają niebywały komfort zarówno podczas spaceru, jak i biegu.

Odblaski z diodami LED

Modne i bardzo przydatne – tak odblaski z diodami LED określają motocykliści i rowerzyści. Wiesz, że Twoją grupą docelową są miłośnicy jazdy na jednośladzie? Przygotuj dla nich pulsacyjne breloki odblaskowe lub zawieszki odblaskowe z diodą LED, a z pewnością będą zadowoleni.

Jak widzisz, pomysłów na gadżety upominkowe jest sporo. A Ty, na który z nich postawisz? Wszystkie nasze propozycje znajdziesz na stronie Odblaski24.com.pl.

autor: Ljupco Smokovski

Be First to Comment

    Dodaj komentarz