2012-11-14

Życie miasta

Miasto fascynuje. Może być to zdrowe lub chore doznanie, ale tylko od nas zależy, jak się w nim odnajdziemy. Miejskie legendy, próby regulacji porządku przestrzeni miejskiej i inne zagadnienia dotyczące wielkich aglomeracji znajdziesz na nowym dziale serwisu medycznego MedPlaneta.pl.
 
Ludność zamieszkująca miasta prowadzi specyficzny styl życia. Miasto staje się zarazem wygodną przestrzenią do życia, jak również stanowi olbrzymie zagrożenie dla zdrowia fizycznego i psychicznego jednostki ludzkiej.
 
Tym niemniej, dzisiejszy tryb życia ludzi w miastach wydaje się po raz pierwszy być kompatybilny z naturą i specyfiką miast. Pojawia się pytanie o to, czy to ludzie dostosowali swój tryb życia do specyfiki miasta i do swoich potrzeb? Miejski rytm, specyficzny stres - już nie zabijają i nie wyniszczają w sposób jaki znamy jeszcze z XX wieku. Miejskie życie stało się swoistym dopalaczem, który nie jest już wrogi i niebezpieczny. Pod warunkiem, że obchodzimy się z nim świadomie.
 
Temu właśnie służy nowy dział na serwisie MedPlaneta.pl – Miasto. Poświęcony jest specyfice aglomeracji i jednostce ludzkiej, która mieszka i żyje w przestrzeni miejskiej.
2012-10-18

Lejek do siusiania - praktyczny gadżet aktywnych kobiet

92% kobiet nie siada w publicznych toaletach z powodów higienicznych. Jak ułatwić im życie? Zamontować pisuary w damskiej toalecie! To nie kolejny szokujący performance, ale wcielenie w życie wygody i higieny.

2012-08-30

Cinco Terra na sieci

Zdrowie dla wszystkich! W tym również dla wysublimowanych, innych i wymagających użytkowników sieci pojawiła się nowa przestrzeń internetu - niebagatelny sklep o nazwie CincoTerra.pl.

2011-06-09

Blizny – traumy celebrytów

Podobno każdy człowiek ma choć jedną bliznę. Gwiazdy, które chcą wyglądać idealnie, często ukrywają takie defekty skóry. Dla niektórych z nich blizna to powód do prawdziwej traumy.

2012-08-30

Branże przyjazne LGBT

To już nie tylko kluby. Firmy taksówkarskie, biura turystyczne, agencje reklamowe, rynek wellenss – po kolei zaczynają zauważać tęczowych klientów. A więc powoli doganiamy Zachód.

2010-08-31

Gimnastyka na OIOM’ie

Ćwiczenia fizyczne o niewielkim nasileniu mają bardzo korzystny wpływ na zdrowie pacjentów nawet tych przebywających na oddziale intensywnej terapii.

2011-03-07

Co zniszczyło karierę Marylin?

Jedna z najbardziej seksownych aktorek nie kojarzy się nam z macierzyństwem. Jednak Merylin kochała dzieci i pragnęła zostać matką, na przeszkodzie stanęła choroba.

2012-06-22

Silikonowe plastry na blizny Sutricon

Stosowane z powodzeniem na całym świecie od kilkudziesięciu lat silikonowe plastry na blizny dostępne są już w Polsce. Skuteczna metoda leczenia silikonowymi plastrami na blizny jest rekomendowana przez Międzynarodowy Zespół Ekspertów już w terapii I-go rzutu, czyli w pierwszym okresie gojenia się rany.

2012-10-25

CRIORECTUM - wylecz hemoroidy zimnem

Czy można wyleczyć hemoroidy bez wizyty u lekarza? Tak, wystarczy mieć lodówkę i sztyft krioterapeutyczny – CRIORECTUM.

Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Jesteś za młoda, aby rezygnować z seksu! Sięgnij po Sensivellę.

Problem obniżonego libido lub braku satysfakcji seksualnej dotyczy – według badań – aż 40% kobiet w Polsce! Wiele z nich, zamiast szukać rozwiązania, w pewnym sensie poddaje się...

NOPALINA – NOPALINIA MAX: naturalny środek odchudzający, doceniany w wielu krajach

Szukasz idealnej, bezpiecznej metody odchudzania? Sięgnij po NOPALINĘ - teraz w nowej wersji NOPALINIA MAX!

Sfera Intymna – najbardziej kobiece zakupy świata!

Sfera Intymna to obszar, w którym zawsze jest coś do odkrycia. Jeśli pragniesz cieszyć się zdrowiem, seksem i chce dbać o swoje kobiece spawy, Sfera Intymna Kobiety to miejsce dla Ciebie!