2013-02-14

Nopalina - odchudzanie bez chemii popularne za oceanem

Skuteczne odchudzanie to nie tylko spalanie tłuszczów i mniejsze posiłki, ale również oczyszczenie jelit i regularna przemiana materii. Na takim założeniu opiera się formuła Nopaliny, środka na odchudzanie, który jest hitem w USA, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej, a od niedawna robi furorę w Polsce.


Zdrowe odchudzanie z Nopaliną ma coraz więcej zwolenników. Być może przekonuje ich fakt, że skład preparatu został opracowany przez lekarza, doktora Hectora Pablo Olivę, który specjalizuje się w leczeniu otyłości i problemów trawiennych. Przełomowe jest również to, że środek oparty jest wyłącznie na naturalnych składnikach. Do tego skuteczny - rezultaty są widoczne już po dwóch tygodniach, a średni ubytek wagi stwierdzony przez dra Olivę osiągał u pacjentów 8 kilogramów.


Tajemnicą Nopaliny jest połączenie składników, które nie tylko wspomagają odchudzanie i zapewniają na długo uczucie sytości, ale również regulują przemianę materii i wypróżnianie, zapobiegając zaparciom. To m.in. kanadyjskie siemię lniane, pochodzący z Meksyku kaktus z rodziny Opuntia oraz błonnik otrębami owsianymi i pszennymi.
Wiele osób stosujących Nopalinę stwierdziło również uregulowanie poziomu cukru oraz obniżenie cholesterolu. Dlatego po Nopalinę sięgają nie tylko Ci, którzy chcą schudnąć, ale również osoby, które chcą poprawić stan zdrowia, zapobiegać dokuczliwym dolegliwościom trawiennym oraz sportowcy.


Nopalina, naturalna formuła na odchudzanie, dostępna jest już w Polsce w sprzedaży internetowej np. na DrogeriaZdrowie.pl lub CincoTerra.pl.
 

2012-07-13

Niezdrowe diety

Nie każda dieta jest dobra dla zdrowia. Specjaliści ds. żywienia przestrzegają, przed stosowaniem kilku popularnych diet odchudzających. Dlaczego?

2012-06-08

Zawał… i co dalej?

Niestety zawał dotyka coraz młodszych osób. Już 30-40 latkowie lądują w szpitalu i są zdziwieni ,że w tak młodym wieku spotkało ich coś takiego.

2011-11-08

Medycyna chińska trafiła pod strzechy

Polacy coraz chętniej sięgają po nowinki medycyny chińskiej. Ostatnio rekordy popularności w naszym kraju biją plastry oczyszczające.

2012-02-01

Dlaczego nie możesz schudnąć?

Przyczyną niepowodzeń wielu diet odchudzających mogą być czynniki wewnętrzne, np. zbytnie zanieczyszczenie organizmu toksynami i resztkami przemiany materii.

2012-10-26

Sekret diety Eskimosów

Dlaczego Eskimosi, którzy stosują dietę wysokotłuszczową, najrzadziej na świecie umierają na choroby układu krążenia? – To pytanie nurtujące młodego, duńskiego lekarza zaowocowało 40 lat temu odkryciem kwasów Omega 3.

2012-07-03

Diety polskich gwiazd

Jak odchudzają się znane osoby? Która ze stosowanych przez nie diet jest warta naśladowania? Przeczytaj o dietach stosowanych przez Marylę Rodowicz, Annę Kaletę oraz Sonię Bohosiewicz.

2012-10-25

CRIORECTUM - wylecz hemoroidy zimnem

Czy można wyleczyć hemoroidy bez wizyty u lekarza? Tak, wystarczy mieć lodówkę i sztyft krioterapeutyczny – CRIORECTUM.

2012-10-01

Czarne plamki przed oczami

Plamki w polu widzenia, które przemieszczają się wraz z ruchami gałki ocznej, latające muszki, nitkowate twory to sygnał, że z okiem dzieje się coś niedobrego.

2012-10-08

Dowcipy o ginekologach

Ginekolodzy są bohaterami najpopularniejszych dowcipów. Poniżej kawały dla osób, które ukończyły 18-sty rok życia.

Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Jesteś za młoda, aby rezygnować z seksu! Sięgnij po Sensivellę.

Problem obniżonego libido lub braku satysfakcji seksualnej dotyczy – według badań – aż 40% kobiet w Polsce! Wiele z nich, zamiast szukać rozwiązania, w pewnym sensie poddaje się...

NOPALINA – NOPALINIA MAX: naturalny środek odchudzający, doceniany w wielu krajach

Szukasz idealnej, bezpiecznej metody odchudzania? Sięgnij po NOPALINĘ - teraz w nowej wersji NOPALINIA MAX!

Sfera Intymna – najbardziej kobiece zakupy świata!

Sfera Intymna to obszar, w którym zawsze jest coś do odkrycia. Jeśli pragniesz cieszyć się zdrowiem, seksem i chce dbać o swoje kobiece spawy, Sfera Intymna Kobiety to miejsce dla Ciebie!