2011-02-21

Elizabeth Taylor znów ma kłopoty z sercem

78 letnia legendarna aktorka z powodu niewydolności serca kolejny raz znalazła się w szpitalu – Cedars-Sinai Medical Center, najlepszej klinice w Los Angeles. Przyjaciele zapewniają, że jest silna i zwalczy kryzys.

Dwa lata Liz przeszła operację uszczelniającą zastawki serca. – „Czuję się tak, jakbym miała zupełnie nową pikawkę” – komentowała wtedy na swoim profilu na Twiterze.

Mimo podeszłego wieku gwiazda nie zostaje w tyle, i tak jak inni amerykańscy celebryci udziela wywiadów i komunikuje się z fanami przez Twitera. Obecnie przebywa w klinice na obserwacji, ale zapowiada, że gdy tylko wróci do domu właśnie przez ten popularny komunikator da wszystkim znać, że czuje się świetnie.

Źródło foto: www.elizabethtaylor.co.uk

2010-12-09

Aktorka zachwala seks po pięćdziesiątce

Wcześniej uczyła gotować, dziś daje rady dotyczące życia seksualnego. Aktorka Bożena Dykiel stwierdziła niedawno, że seks po pięćdziesiątce ma same zalety.

2011-02-07

Gwiazdy Hollywood bez makijażu

Wygląda na to, że mamy do czynienia z nowym trendem – gwiazdy Hollywood same publikują swoje zdjęcia bez makijażu, a nawet pokazują się publicznie bez cienia pudru.

2010-11-16

Jane Fonda wyleczyła raka piersi

72 letnia amerykańska aktorka dowiedziała o nowotworze kilka tygodni temu. Został wykryty podczas rutynowej wizyty.

Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Jesteś za młoda, aby rezygnować z seksu! Sięgnij po Sensivellę.

Problem obniżonego libido lub braku satysfakcji seksualnej dotyczy – według badań – aż 40% kobiet w Polsce! Wiele z nich, zamiast szukać rozwiązania, w pewnym sensie poddaje się...

NOPALINA – NOPALINIA MAX: naturalny środek odchudzający, doceniany w wielu krajach

Szukasz idealnej, bezpiecznej metody odchudzania? Sięgnij po NOPALINĘ - teraz w nowej wersji NOPALINIA MAX!

Sfera Intymna – najbardziej kobiece zakupy świata!

Sfera Intymna to obszar, w którym zawsze jest coś do odkrycia. Jeśli pragniesz cieszyć się zdrowiem, seksem i chce dbać o swoje kobiece spawy, Sfera Intymna Kobiety to miejsce dla Ciebie!