2011-03-04

Amerykanie wydają więcej na poprawianie urody

Powiększenie piersi, korekta nosa, powiek, liposukcja i usunięcie fałdów skóry na brzuchu to pięć najczęściej wykonywanych operacji plastycznych w USA. Liczba Amerykanów, którzy poddają się chirurgii plastycznej zwiększa się z roku na rok.


Amerykańskie Stowarzyszenie Chirurgów Plastycznych podało, że w ubiegłym roku wykonano ponad 13 milionów operacji. To 5 % więcej niż w 2009 roku. Komentatorzy wiążą to z poprawą sytuacji ekonomicznej w USA, wskazując, że niektórzy czekali kilka lat aż ich sytuacja finansowa ustabilizuje się na tyle, by mogli pozwolić sobie na taki zabieg. Coraz więcej jest też osób, które nie żałują pieniędzy, by wyglądać lepiej.


W ostatnich latach wzrosła liczba operacji z zakresu chirurgii  bariatrycznej, czyli korygującej ciało po spektakularnym schudnięciu. Są to takie zabiegi jak korekta piersi, lifting ud, ramion i niższych części ciała.

 

2011-02-09

Czy związek po zdradzie może przetrwać?

Przed walentynkami Amerykanie zafundowali nam nowe badanie na temat wybaczania zdrady.

2010-11-16

Jane Fonda wyleczyła raka piersi

72 letnia amerykańska aktorka dowiedziała o nowotworze kilka tygodni temu. Został wykryty podczas rutynowej wizyty.

2010-08-11

Makrobiotyka - leczenie dietą

Jest to metoda oparta na wschodnioazjatyckiej koncepcji, według której zdrowie zależy od zachowania równowagi między przeciwstawnymi siłami życiowym (jin-jang).

2011-02-04

Mężczyzni też chcą być piękni

Dlatego coraz częściej zgłaszają się do chirurgów plastycznych. Najczęściej wykonywany przez nich zabieg to redukcja ginekomastii, lifting twarzy i liposukcja.

2011-02-08

Radwańska promuje zdrowie bez wynagrodzenia

Polska tenisistka zagrała w reklamie kampanii „Pij mleko! będziesz Wielki”, w której szklanka mleka jest symbolem ludzi z pasją.  

2011-01-31

Nicole Kidman zrezygnowała z botoksu

44 letnia aktorka, która zawsze stanowczo zaprzeczała, jakby używała botoksu, w końcu wyznała to otwarcie.

Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Jesteś za młoda, aby rezygnować z seksu! Sięgnij po Sensivellę.

Problem obniżonego libido lub braku satysfakcji seksualnej dotyczy – według badań – aż 40% kobiet w Polsce! Wiele z nich, zamiast szukać rozwiązania, w pewnym sensie poddaje się...

NOPALINA – NOPALINIA MAX: naturalny środek odchudzający, doceniany w wielu krajach

Szukasz idealnej, bezpiecznej metody odchudzania? Sięgnij po NOPALINĘ - teraz w nowej wersji NOPALINIA MAX!

Sfera Intymna – najbardziej kobiece zakupy świata!

Sfera Intymna to obszar, w którym zawsze jest coś do odkrycia. Jeśli pragniesz cieszyć się zdrowiem, seksem i chce dbać o swoje kobiece spawy, Sfera Intymna Kobiety to miejsce dla Ciebie!