2014-07-01

Kubeczek menstruacyjny - o tym się mówi i bloguje!

Silikonowe naczynko w kształcie kielicha to poważne zagrożenie dla tamponów i podpasek. Używa go coraz więcej nowoczesnych Polek. O tym, że kubeczek menstruacyjny staje się powoli popularnym środkiem higieny intymnej w czasie menstruacyji - zobaczcie tylko jak opowiadają o nim rodzime blogerki.

 

Kilka lat temu nieśmiało wchodził na polski rynek. Uważany przez większość jako typowa nowinka z zachodu, która u nas się nie przyjmie. Tymczasem po kubeczek menstruacyjny dobrej jakości, jak Lady Cup, sięga coraz więcej dziewczyn i młodych kobiet, które chcą żyć zdrowo i ekologicznie.


Dowodem na to, że dla blogerek nie ma sfer tabu jest osobista relacja z pierwszego użycia kubeczka menstruacyjnego napisana przez CincoTereskę. Okazuje się, że o kobiecym zdrowiu można pisać jak o coming oucie: Mój pierwszy raz z Lady Cup


 

2011-04-29

Co dłonie mówią o mężczyznach?

Z męskiej prawicy możemy wyczytać, czy nasz potencjalny partner jest zdrowy, atrakcyjny i męski. O tym wszystkim powie nam stosunek długości palca serdecznego do palca wskazującego.

2012-06-27

Higiena intymna w ciąży

Z pozoru niegroźny dyskomfort, czy zapalenie pochwy w ciąży, może mieć poważne konsekwencje. Dlatego warto zrobić wszystko, aby im zapobiec.

2012-06-13

Najlepsze dowcipy o ciąży

Śmiechoterapia w ciąży jest jak najbardziej wskazana. Skoro gaz rozweselający jest coraz częściej stosowanym środkiem znieczulającym podczas porodu, to dobry początek.

2011-01-03

Nie mów, że jesteś gejem

Richard Chamberlain, romantyczny amant, znany w Polsce z roli księdza w serialu „Ptaki ciernistych krzewów” oraz kapitana w serialu „Szogun” wyznał ostatnio, że nie warto się przyznawać do swojej prawdziwej orientacji seksualnej.

Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Jesteś za młoda, aby rezygnować z seksu! Sięgnij po Sensivellę.

Problem obniżonego libido lub braku satysfakcji seksualnej dotyczy – według badań – aż 40% kobiet w Polsce! Wiele z nich, zamiast szukać rozwiązania, w pewnym sensie poddaje się...

NOPALINA – NOPALINIA MAX: naturalny środek odchudzający, doceniany w wielu krajach

Szukasz idealnej, bezpiecznej metody odchudzania? Sięgnij po NOPALINĘ - teraz w nowej wersji NOPALINIA MAX!

Sfera Intymna – najbardziej kobiece zakupy świata!

Sfera Intymna to obszar, w którym zawsze jest coś do odkrycia. Jeśli pragniesz cieszyć się zdrowiem, seksem i chce dbać o swoje kobiece spawy, Sfera Intymna Kobiety to miejsce dla Ciebie!