2011-01-12

Celebryta u psychoterapeuty

Mariusz Szczygieł, reporter, były prezenter telewizyjny, jest jednym z pierwszych polskich celebrytów, którzy przyznają się do korzystania z pomocy psychoterapeuty. Być może to sygnał, że w Polsce chodzenie do psychologa powoli przestaje być tematem tabu.

W wywiadzie dla magazynu "Viva" 44 letni Szczygieł otwarcie mówi o sprawach, do których wielu mężczyzn nigdy by się publicznie nie przyznało. O tym, że chodzi do psychoterapeuty, że przez pracę w telewizji ma nadciśnienie, a od kilku lat cierpi na problemy ze snem. Na swoim blogu przyznaje także, że ciągle dopada go jakiś strach.

W latach 90 tych XX w. Mariusz Szczygieł prowadził pierwszy popularny talk show "Na każdy temat" i to właśnie praca nad tym programem była tak dużym stresem, który odbił się na jego zdrowiu. Znacznie bardziej ceni sobie obecne zajęcia: pracę reportera oraz pisarza. Satysfakcję daje mu również prowadzenie księgarni w Warszawie oraz wizyty w ukochanych Czechach.

Źródło: Magazyn Viva
http://mariuszszczygiel.com.pl/

Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Jesteś za młoda, aby rezygnować z seksu! Sięgnij po Sensivellę.

Problem obniżonego libido lub braku satysfakcji seksualnej dotyczy – według badań – aż 40% kobiet w Polsce! Wiele z nich, zamiast szukać rozwiązania, w pewnym sensie poddaje się...

NOPALINA – NOPALINIA MAX: naturalny środek odchudzający, doceniany w wielu krajach

Szukasz idealnej, bezpiecznej metody odchudzania? Sięgnij po NOPALINĘ - teraz w nowej wersji NOPALINIA MAX!

Sfera Intymna – najbardziej kobiece zakupy świata!

Sfera Intymna to obszar, w którym zawsze jest coś do odkrycia. Jeśli pragniesz cieszyć się zdrowiem, seksem i chce dbać o swoje kobiece spawy, Sfera Intymna Kobiety to miejsce dla Ciebie!