2014-10-08

Koniec wstydu z powodu wszy u dzieci

Sezon na wszy? Reagujemy szybko i skutecznie. Jak pozbyć się wszy z głowy dziecka? Dlaczego mimo zastosowania preparatów na wszawicę, maluch znów drapie się po głowie? Tę mało przyjemną dolegliwość pokonasz ostatecznie dzięki preparatom ze sklepu BezwstydnaDrogeria.pl

 

Leczenie wszy u dzieci może okazać się nieefektywne z kilku powodów. Do najczęstszych należy ponowne zarażenie się wszawicą, np. z jajeczek złożonych w ubraniach czy pościeli, użycie zainfekowanego grzebienia, czy gumki do włosów.


Kolejna sprawa, którą trzeba rozważyć to nieprawidłowe użycie preparatu na wszy u dzieci – co często zdarza się przy włosach długich lub gęstych, kiedy ilość użytego środka okazuje się niewystarczająca. Może zdarzyć się również, że pasożyty są odporne na zastosowany środek.

Bezpieczny sposób na wszy u dzieci 2 lata


Wszy utrzymują się na głowie mimo mycia, gdyż po zakażeniu woda i szampon nie powstrzymają ich rozmnażania. Do leczenia należy więc stosować środki specjalnie przeciw wszy głowowej, jednocześnie pamiętając, że muszą być bezpieczne dla dzieci. Warto poszukać środków nie zawierających szkodliwych dla ludzi pestycydów. 
 

Bezpiecznym preparatem przeznaczonym dla małych dzieci jest Pipi NITOLIC. Jego działanie polega na mechanicznej blokadzie układu oddechowego pasożytów. Pozwala na usunięcie wszy u dzieci w czasie jednej godziny bez potrzeby powtarzania zabiegu po kilku czy kilkunastu dniach. W przeciwieństwie do preparatów zawierających środki owadobójcze, przy zastosowaniu Pipi NITOLIC nie wykształca się  u pasożytów odporność na ten preparat. 


Cały zestaw do usuwania wszy zawiera spray, emulsję ułatwiającą wyczesywanie martwych pasożytów i gnid, gęsty grzebień, czepek oraz dodatek do prania. Do zestawu dołączona jest książeczka dla dzieci, która przystępnie wyjaśnia, że problem wszawicy nie jest taki straszny.
 

Warto pamiętać, że skuteczne leczenie wszawicy wymaga przeprowadzenia równoczesnej kuracji u wszystkich osób z bliskiego otoczenia chorego, które mogły zetknąć się z pasożytami.

 

Koniec wstydu z powodu wszy po wizycie w sklepie BezwstydnaDrogeria.pl

2010-09-15

Aspiryna nie dla dzieci

Podczas chorób wirusowych przebiegających z podwyższoną temperaturą, dzieciom nie powinno się  podawać aspiryny, gdyż wzrasta wówczas ryzyko wystąpienia zespołu Reye’a.
 

2014-09-05

Bezwstydna Drogeria – nic co ludzkie nie jest obce!

Alergia, choroby skóry, dolegliwości intymne, pocenie, chrapanie, hemoroidy – to nie są sprawy, o których mówi się w towarzystwie. Za to bez wstydu i irytacji można poszukać na nie skutecznej rady w jedynym bezpruderyjnym sklepie internetowym o nazwie BezwstydnaDrogeria.pl

2011-03-07

Co zniszczyło karierę Marylin?

Jedna z najbardziej seksownych aktorek nie kojarzy się nam z macierzyństwem. Jednak Merylin kochała dzieci i pragnęła zostać matką, na przeszkodzie stanęła choroba.

2012-02-20

Karmienie butelką sprawdzoną medycznie

Jeśli szukasz sprawdzonej butelki dla niemowlęcia cierpiącego na kolkę lub takiej, która pomoże łączyć karmienie mieszane warto sięgnąć po butelki zaprojektowane przez lekarzy.

2012-08-07

Odchudzanie dla kobiet - dieta niskokaloryczna

Dieta niskokaloryczna to, według dietetyków, najzdrowszy sposób na odchudzanie. Nie zakłada eliminacji żadnej grupy produktów, a umożliwia schudnięcie ok. 1 kilograma tygodniowo. Najnowsza niemiecka niskokaloryczna dieta 14a Vital jest już dostępna w Polsce.

Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Jesteś za młoda, aby rezygnować z seksu! Sięgnij po Sensivellę.

Problem obniżonego libido lub braku satysfakcji seksualnej dotyczy – według badań – aż 40% kobiet w Polsce! Wiele z nich, zamiast szukać rozwiązania, w pewnym sensie poddaje się...

NOPALINA – NOPALINIA MAX: naturalny środek odchudzający, doceniany w wielu krajach

Szukasz idealnej, bezpiecznej metody odchudzania? Sięgnij po NOPALINĘ - teraz w nowej wersji NOPALINIA MAX!

Sfera Intymna – najbardziej kobiece zakupy świata!

Sfera Intymna to obszar, w którym zawsze jest coś do odkrycia. Jeśli pragniesz cieszyć się zdrowiem, seksem i chce dbać o swoje kobiece spawy, Sfera Intymna Kobiety to miejsce dla Ciebie!