2015-01-19

Lejki do sikania – nowy, kobiecy „must have”!

To bardzo ciekawe, że moda potrafi wedrzeć się nawet w tak intymne sfery człowieka, jak załatwianie potrzeb fizjologicznych! Wiele lat temu pojawiły się w Polsce wielobarwne i zapachowe papiery toaletowe. Dziś niektórzy nie wyobrażają sobie już zwykłej, szarej rolki w swojej domowej toalecie. A obecnie takim modnym „wynalazkiem toaletowym” staje się przyrząd do sikania na stojąco dla kobiet.

Czy jednak w tym przypadku chodzi wyłącznie o modny gadżet?

Dawniej lejki do oddawania moczu na stojąco były przedmiotem znanym głównie osobom pasjonującym się alpinistyką, górskimi wędrówkami czy podróżnikom. Kobiety, realizujące tego typu pasje i sporty, sprowadzały lejki z zagranicy i raczej nikomu nie chwaliły się tym dziwnym nabytkiem.

Dziś lejki do sikania chce mieć mnóstwo dziewczyn i kobiet, wybierając we wzorach, modelach i kolorach. Panie kupują je szybko i bez jakiegokolwiek problemu w progresywnych drogeriach internetowych oraz alternatywnych butikach z intrygującym asortymentem, takich jak choćby Cinco Terra.

Skąd to nagłe zainteresowanie lejkami dla kobiet? W jakich sytuacjach dziewczyny korzystają z tych malutkich, niezwykłych gadżetów? I czy sikanie po męsku jest przyjemne?

Tego wszystkiego dowiesz się, czytając artykuł w serwisie Polka Intymnie.

2011-06-09

Dlaczego ludzie jedzą ziemię?

Geofagia, czyli jedzenie ziemi, błota lub gliny nie jest dziwactwem, ale powszechnym zachowaniem, uzasadnionym na pewnych etapach życia.

2012-09-17

Odżywianie w ciąży, a płeć dziecka

Wszystko, co spożywasz w ciąży ma wpływ na rozwój dziecka. Ale nie determinuje jego płci – jak głosi jeden z najbardziej rozpowszechnionych mitów.

2012-12-13

Wegańskie kondomy

W parlamencie toczy się debata o słuszności uboju rytualnego, a w Cinco Terra zagościły wegańskie kondomy australijskiej firmy GLYDE Heath. Eleganckie i apetyczne nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego.

 

 
2011-05-24

Wino wyleczy i uweseli

Średniowieczni aptekarze sporządzali wina lecznicze na choroby serca, żołądka oraz wina uweselające.

Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Jesteś za młoda, aby rezygnować z seksu! Sięgnij po Sensivellę.

Problem obniżonego libido lub braku satysfakcji seksualnej dotyczy – według badań – aż 40% kobiet w Polsce! Wiele z nich, zamiast szukać rozwiązania, w pewnym sensie poddaje się...

NOPALINA – NOPALINIA MAX: naturalny środek odchudzający, doceniany w wielu krajach

Szukasz idealnej, bezpiecznej metody odchudzania? Sięgnij po NOPALINĘ - teraz w nowej wersji NOPALINIA MAX!

Sfera Intymna – najbardziej kobiece zakupy świata!

Sfera Intymna to obszar, w którym zawsze jest coś do odkrycia. Jeśli pragniesz cieszyć się zdrowiem, seksem i chce dbać o swoje kobiece spawy, Sfera Intymna Kobiety to miejsce dla Ciebie!