2010-10-22

Jak działa piguka gwałtu

Tabletka gwałtu zawiera substancję GHB, czyli kwas gamma – hydroksymasłowy,  który wpływa na ilość dopaminy. Powoduje to luki w pamięci, zawroty głowy oraz problemy z logicznym myśleniem.


Efektem przedawkowania jest śpiączka, a także amnezja następcza – ofiara nie pamięta, co się z nią działo. Według prawa mowa jest wtedy o doprowadzeniu do gwałtu przy użyciu podstępu i grozi za to kara od 2 do 12 lat więzienia.


Oczywiście nic nie usprawiedliwia sprawcy gwałtu,  jednak potencjalne ofiary nie powinny zostawiać swojego napoju samego. Prawdopodobnie  substancje o działaniu zbliżonym do „tabletek gwałtu” można było kupić w sklepach z dopalaczami. (kch)

 

Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Jesteś za młoda, aby rezygnować z seksu! Sięgnij po Sensivellę.

Problem obniżonego libido lub braku satysfakcji seksualnej dotyczy – według badań – aż 40% kobiet w Polsce! Wiele z nich, zamiast szukać rozwiązania, w pewnym sensie poddaje się...

NOPALINA – NOPALINIA MAX: naturalny środek odchudzający, doceniany w wielu krajach

Szukasz idealnej, bezpiecznej metody odchudzania? Sięgnij po NOPALINĘ - teraz w nowej wersji NOPALINIA MAX!

Sfera Intymna – najbardziej kobiece zakupy świata!

Sfera Intymna to obszar, w którym zawsze jest coś do odkrycia. Jeśli pragniesz cieszyć się zdrowiem, seksem i chce dbać o swoje kobiece spawy, Sfera Intymna Kobiety to miejsce dla Ciebie!