2011-03-01

Zawał na wizji

Amerykanie oglądający tegoroczną relację z gali wręczenia nagród Grammy z przerażeniem zobaczyli, że komentująca je prezenterka ma objawy zawału.

 

Serene Branson przez ponad 10 sekund nie mogła się wysłowić, a na jej twarzy pojawiały się grymasy bólu. Stacja natychmiast przełączyła relację na inną kamerę.


Po przewiezieniu dziennikarki do szpitala, przeskanowaniu mózgu i zbadaniu krwi, okazało się, że to co wyglądało jak symptomy udaru było złożonym rodzajem migreny. Jej objawy mogą wyglądać podobnie jak udar mózgu, łącznie z utratą wzroku, zaburzeniami widzenia, paraliżem jednej strony ciała, kłopotami z mówieniem i chodzeniem. Dla tych, którzy nie spotkali się z tym wcześniej, wygląda zupełnie jak udar mózgu lub zawał.


Prezenterka powiedziała lekarzom, że nie mogła mówić, bo czuła, że zdrętwiała jej prawa połowa twarzy, miała także kłopoty ze wzrokiem i wyrażeniem myśli.

 

Migrena to nie jest ból głowy, a złożony proces zachodzący w mózgu – komentują amerykańscy lekarze, jednocześnie przyznając, że rodzaj migreny na jaki cierpi prezenterka nie jest zbyt częsty.

 

źródło foto: nylocalnews.net

2010-11-17

Anorektyczki częściej wpadają

Anorektyczki, częściej niż zdrowe kobiety, zachodzą w nieplanowane ciąże. Dlaczego? Są przekonane, że skoro nie miesiączkują, to nie muszą się zabezpieczać.

2010-12-09

Aktorka zachwala seks po pięćdziesiątce

Wcześniej uczyła gotować, dziś daje rady dotyczące życia seksualnego. Aktorka Bożena Dykiel stwierdziła niedawno, że seks po pięćdziesiątce ma same zalety.

2011-01-12

Celebryta u psychoterapeuty

Mariusz Szczygieł, reporter, były prezenter telewizyjny, jest jednym z pierwszych polskich celebrytów, którzy przyznają się do korzystania z pomocy psychoterapeuty. Być może to sygnał, że w Polsce chodzenie do psychologa powoli przestaje być tematem tabu.

2011-01-11

Czy wróżka o tym wie?

Obserwując tempo chodu seniorów można w przybliżeniu określić jak długo będą żyli. Taki zaskakujący wniosek udowodnili naukowcy z USA. Analizowali oni dane ponad 30 tysięcy emerytów, których średni wiek wynosił 73 lata.

2011-02-07

Gwiazdy Hollywood bez makijażu

Wygląda na to, że mamy do czynienia z nowym trendem – gwiazdy Hollywood same publikują swoje zdjęcia bez makijażu, a nawet pokazują się publicznie bez cienia pudru.

2010-09-29

Ilona Felicjańska chce leczyć VIPów

Modelka Ilona Felicjańska, która publicznie przyznała się do tego, że nadużywa alkoholu, otworzyła Instytut Terapii Uzależnień.

Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Jesteś za młoda, aby rezygnować z seksu! Sięgnij po Sensivellę.

Problem obniżonego libido lub braku satysfakcji seksualnej dotyczy – według badań – aż 40% kobiet w Polsce! Wiele z nich, zamiast szukać rozwiązania, w pewnym sensie poddaje się...

NOPALINA – NOPALINIA MAX: naturalny środek odchudzający, doceniany w wielu krajach

Szukasz idealnej, bezpiecznej metody odchudzania? Sięgnij po NOPALINĘ - teraz w nowej wersji NOPALINIA MAX!

Sfera Intymna – najbardziej kobiece zakupy świata!

Sfera Intymna to obszar, w którym zawsze jest coś do odkrycia. Jeśli pragniesz cieszyć się zdrowiem, seksem i chce dbać o swoje kobiece spawy, Sfera Intymna Kobiety to miejsce dla Ciebie!