2014-07-10

Niemowlę i upały - o czym warto pamietać

W przypadku niemowląt i małych dzieci, które śpią przez większą część dnia ważne jest zapewnienie odpowiednich warunków. Takich, by dziecko nie przegrzało się. Lekkim i przewiewnym okryciem są wówczas otulacze muślinowe aden+anais.


Większość rodziców pamięta o tym, że w czasie wysokich temperatur ważne jest częstsze podawania czegoś do picia, najlepiej sprawdzi się woda dla niemowląt.
Równie ważne jest odpowiednia ochrona. Na portalu mamo sfera.pl możemy przeczytać o tym, jak zadbać o niemowlę w upały, dlaczego najmłodsi mniej się pocą i jak objawia się hipertermia.

 

Duże znaczenie dla utrzymania właściwej temperatury ciała dziecka i jego komfortu ma odpowiednie otulenie. Polecamy tekst o niemowlakach w czasie upałów do przeczytania tutaj.

2012-04-27

104 stosunki zanim pocznie się dziecko

Według kanadyjskich badaczy przeciętnie tyle razy kochają się pary, zanim dojdzie do zapłodnienia.
 

2014-07-02

Jak nakarmić dziecko, żeby się nie ubrudziło

Nic tak nie cieszy jak maluch zajadający się owocami. W podróży i na spacerze musy owocowe dla dzieci w zakręcanych saszetkach do wysysania są najwygodniejszą przekąską.

2012-10-08

Jak kąpać noworodka? W wiaderku!

Kąpiel noworodka z pozycji pionowej jest dla niego naturalna i bezpieczna. Tak dowiedli specjaliści z firmy Prince Lionheart, którzy opatentowali specjalne wiaderko do kąpieli niemowląt.

2012-10-18

Lejek do siusiania - praktyczny gadżet aktywnych kobiet

92% kobiet nie siada w publicznych toaletach z powodów higienicznych. Jak ułatwić im życie? Zamontować pisuary w damskiej toalecie! To nie kolejny szokujący performance, ale wcielenie w życie wygody i higieny.

2010-11-25

Nienarodzone dziecko gra w teatrze

W listopadzie widzowie jednego z warszawskich teatrów mogli zobaczyć niecodzienny spektakl. Główny bohater ma 8 miesięcy i znajduje się w brzuchu mamy – aktorki.

2012-03-28

Nieprzyjemny zapach potu podczas oczyszczania

Podczas stosowania kuracji oczyszczającej mocz i pot mogą zamienić zapach. To efekt wydalania z organizmu szkodliwych substancji.

 

Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Jesteś za młoda, aby rezygnować z seksu! Sięgnij po Sensivellę.

Problem obniżonego libido lub braku satysfakcji seksualnej dotyczy – według badań – aż 40% kobiet w Polsce! Wiele z nich, zamiast szukać rozwiązania, w pewnym sensie poddaje się...

NOPALINA – NOPALINIA MAX: naturalny środek odchudzający, doceniany w wielu krajach

Szukasz idealnej, bezpiecznej metody odchudzania? Sięgnij po NOPALINĘ - teraz w nowej wersji NOPALINIA MAX!

Sfera Intymna – najbardziej kobiece zakupy świata!

Sfera Intymna to obszar, w którym zawsze jest coś do odkrycia. Jeśli pragniesz cieszyć się zdrowiem, seksem i chce dbać o swoje kobiece spawy, Sfera Intymna Kobiety to miejsce dla Ciebie!