2011-02-14

Jak mężczyźni wybierają prezenty na Walentynki?

Po pierwsze zależy im na tym, by ich prezent nie został odrzucony, po drugie, by jak najmniej czasu spędzić na jego wybieraniu. Dlatego sięgają po biżuterię.


Większość mężczyzn jest przekonanych, że kobiety uwielbiają biżuterię, a do tego mogą wykazać się gustem przy jej wybieraniu. I takie prezenty kupują najczęściej na Walentynki, przynajmniej po drugiej stronie oceanu.


Według badań opublikowanych właśnie przez Uniwersytet w New Hampshire (USA) mężczyźni wolą wydać więcej pieniędzy, ponieważ wydaje im się, że wtedy poniosą mniejsze ryzyko i ich prezent zrobi odpowiednie wrażenie. Większość panów unika natomiast kupowania ubrania,  a nawet seksownych ciuszków, bo boją się, że będzie to prezent nie trafiony.

Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Jesteś za młoda, aby rezygnować z seksu! Sięgnij po Sensivellę.

Problem obniżonego libido lub braku satysfakcji seksualnej dotyczy – według badań – aż 40% kobiet w Polsce! Wiele z nich, zamiast szukać rozwiązania, w pewnym sensie poddaje się...

NOPALINA – NOPALINIA MAX: naturalny środek odchudzający, doceniany w wielu krajach

Szukasz idealnej, bezpiecznej metody odchudzania? Sięgnij po NOPALINĘ - teraz w nowej wersji NOPALINIA MAX!

Sfera Intymna – najbardziej kobiece zakupy świata!

Sfera Intymna to obszar, w którym zawsze jest coś do odkrycia. Jeśli pragniesz cieszyć się zdrowiem, seksem i chce dbać o swoje kobiece spawy, Sfera Intymna Kobiety to miejsce dla Ciebie!