2012-10-25

CRIORECTUM - wylecz hemoroidy zimnem

Czy można wyleczyć hemoroidy bez wizyty u lekarza? Tak, wystarczy mieć lodówkę i sztyft krioterapeutyczny – CRIORECTUM.

Na liście wstydliwych chorób hemoroidy zajmują jedno z najwyższych miejsc. To m.in. kłopoty z wypróżnianiem sprawiają, że występujące w odbycie guzki pękają. Objawia się to bólem, pieczeniem i krwawieniem.


Bywa, że po kilku miesiącach żylaki odbytu ustępują same. Tak jest np. z hemoroidami po porodzie. Wystarczy jednak 2 tygodniowa kuracja sztyftem CRIORECTUM, aby bolesne dolegliwości zmniejszyły się.


Sztyft można kupić przez Internet, a do jego stosowania nie potrzeba niczyjej pomocy. Tak więc ze wstydliwą dolegliwością uporasz się sam.

 

2012-10-08

Dowcipy o ginekologach

Ginekolodzy są bohaterami najpopularniejszych dowcipów. Poniżej kawały dla osób, które ukończyły 18-sty rok życia.

2010-10-18

Intymny sygnał nadchodzącego zawału

Naukowcy z Pekinu stwierdzili związek między zaburzeniami erekcji, a zawałem serca. Według badań, 7 na 10 mężczyzn przyjętych do szpitala z powodu świeżego zawału serca, miało zaburzenia potencji pół roku przed zawałem.

2012-10-26

Sekret diety Eskimosów

Dlaczego Eskimosi, którzy stosują dietę wysokotłuszczową, najrzadziej na świecie umierają na choroby układu krążenia? – To pytanie nurtujące młodego, duńskiego lekarza zaowocowało 40 lat temu odkryciem kwasów Omega 3.

2010-10-06

Restauracja „Zawał serca” w USA

W Arizonie istnieje bar o nazwie „Heart Attack Grill”, który reklamuje się sloganem „Smak za który warto umrzeć”.

2012-05-21

Sposób na opryszczkę wargową

Opryszka wargowa nie jest jedynie kosmetycznym problemem, który trzeba odpowiednio zamaskować i przeczekać. Powoduje ją groźny wirus, którego nie da się zwalczyć domowymi sposobami.

2012-07-20

Bakterie kwasu mlekowego w pochwie

Na co dzień o tym nie myślisz, ale to prawda, że w Twojej pochwie, żyją setki mikroorganizmów. Większość z nich jest pożyteczna, gdyż stanowi naturalną ochronę przed infekcjami. Najważniejsze z nich są pałeczki kwasu mlekowego.

2011-06-15

Historia pigułki antykoncepcyjnej

To zaskakujące, że idea zastosowania hormonów w antykoncepcji pojawiła się już na początku XIX wieku. Jednak udało się ją zrealizować dopiero w latach 50. XX w. kiedy naukowcy dokładnie poznali procesy związane z płodnością.

2011-01-07

Alternatywa dla mięsa

Liczba wegetarian na świecie może się zwiększyć z powodów ekonomicznych. Rosnąca liczba ludności sprawia, że wzrasta produkcja mięsa, która wymaga wielkich powierzchni na uprawy pasz.

Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Jesteś za młoda, aby rezygnować z seksu! Sięgnij po Sensivellę.

Problem obniżonego libido lub braku satysfakcji seksualnej dotyczy – według badań – aż 40% kobiet w Polsce! Wiele z nich, zamiast szukać rozwiązania, w pewnym sensie poddaje się...

NOPALINA – NOPALINIA MAX: naturalny środek odchudzający, doceniany w wielu krajach

Szukasz idealnej, bezpiecznej metody odchudzania? Sięgnij po NOPALINĘ - teraz w nowej wersji NOPALINIA MAX!

Sfera Intymna – najbardziej kobiece zakupy świata!

Sfera Intymna to obszar, w którym zawsze jest coś do odkrycia. Jeśli pragniesz cieszyć się zdrowiem, seksem i chce dbać o swoje kobiece spawy, Sfera Intymna Kobiety to miejsce dla Ciebie!