2014-09-05

Bezwstydna Drogeria – nic co ludzkie nie jest obce!

Na dolegliwości intymne co roku cierpi milion kobiet, co czwarty Polak chrapie, na łupież narzekają nawet dzieci – nieprzyjemne dolegliwości to nasza codzienność. Poza głośnymi reklamami, mówi się o nich zwykle szeptem. Nie potrzebnie. Gdy odkryjesz rozwiązanie na swój problem w Bezwstydnej Drogerii – będziesz chciał podzielić się tym ze światem!


W sklepie Bezwstydna Drogeria znajdziesz rozwiązania na cały zestaw dzisiejszych bolączek, które dotyczą nas bez względu na płeć i wiek. Można im zapobiegać w sposób skuteczny, bezpośredni, przyjazny dla ciała i środowiska.


Ze swoją dolegliwością ( w tym również tą mało seksowną) możesz uporać się w domowym zaciszu – zakupy internetowe to pewność, że towar zostanie dostarczony szybko ( na drugi dzień) i dyskretnie.


Wejdź bez wstydu do BezwstydnaDrogeria.pl i  nie pozwól, by niemiła dolegliwość psuła Ci nastrój.

2011-04-14

8 mitów o kobiecej seksualności

Chociaż wydaje nam się, że o seksie wiemy już wszystko, okazuje się, że ciągle istnieją mity, które ograniczają kobietom przyjemność płynącą z życia seksualnego. Opublikował je portal Barbarella.pl aby kobiety umiały je rozpoznać i uwolnić się od nich. 

2012-04-27

104 stosunki zanim pocznie się dziecko

Według kanadyjskich badaczy przeciętnie tyle razy kochają się pary, zanim dojdzie do zapłodnienia.
 

2012-12-13

Wegańskie kondomy

W parlamencie toczy się debata o słuszności uboju rytualnego, a w Cinco Terra zagościły wegańskie kondomy australijskiej firmy GLYDE Heath. Eleganckie i apetyczne nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego.

 

 
2014-09-03

Słodziki ze stewii – jedyne zdrowe słodziki?

Czy istnieją zdrowe słodziki? Przyzwyczailiśmy się, że niskokaloryczne słodziki są sztuczne. Ale dostępne są już słodziki z naturalnej stewii. Ich skład sprawia, że są naprawdę słodkie bez przykrych niespodzianek jak ukryty cukier, sztuczne substancje słodzące i dodatkowe kalorie.

2010-10-06

Restauracja „Zawał serca” w USA

W Arizonie istnieje bar o nazwie „Heart Attack Grill”, który reklamuje się sloganem „Smak za który warto umrzeć”.

Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Jesteś za młoda, aby rezygnować z seksu! Sięgnij po Sensivellę.

Problem obniżonego libido lub braku satysfakcji seksualnej dotyczy – według badań – aż 40% kobiet w Polsce! Wiele z nich, zamiast szukać rozwiązania, w pewnym sensie poddaje się...

NOPALINA – NOPALINIA MAX: naturalny środek odchudzający, doceniany w wielu krajach

Szukasz idealnej, bezpiecznej metody odchudzania? Sięgnij po NOPALINĘ - teraz w nowej wersji NOPALINIA MAX!

Sfera Intymna – najbardziej kobiece zakupy świata!

Sfera Intymna to obszar, w którym zawsze jest coś do odkrycia. Jeśli pragniesz cieszyć się zdrowiem, seksem i chce dbać o swoje kobiece spawy, Sfera Intymna Kobiety to miejsce dla Ciebie!