gorąca medycyna

2015-05-13

Co na poród do szpitala? Najlepsza wyprawka dla niemowlaka i mamy.

Trzy kaftaniki, a może dwa? Cztery pajacyki – czy to nie za dużo? Mam brać swoją koszulę nocną? Jakie wziąć leki i środki higieniczne, a jakie zapewnia szpital? Przed takimi i wieloma innymi dylematami stają mamy będące w 3. trymestrze ciąży. Teraz jest już strona, która szybko i wygodnie pomoże Wam rozwiązać te dylematy oraz dostarczy wielu cennych i aktualnych informacji – pregna.com.pl

2015-05-06

Stres i przemęczenie a seks. Jak poprawić libido u kobiet – trzy ważne kroki.

Przyczyn obniżonego libido u kobiet może być wiele. Jednymi z częściej występujących powodów spadku pożądania, problemów z osiągnięciem orgazmu oraz utrzymania satysfakcjonujących relacji intymnych z partnerem są: stres, przemęczenie i szybkie tempo życia. Co możemy zrobić, aby sobie pomóc? Przecież od niektórych spraw i obowiązków nie da się uciec…

2015-02-28

Twoja pochwa kupowałaby Mucovagin

Poród, zabiegi chirurgiczne, suchość pochwy spowodowana różnymi przyczynami, takimi jak karmienie piersią, stosowanie antykoncepcji hormonalnej czy menopauzą – to wszystko sprawia, że kobiety odczuwają dyskomfort w obrębie waginy. Czas „wsłuchać się” w jej potrzeby i zacząć stosować skuteczną pielęgnację, przynoszącą ulgę oraz dobrą formę temu wrażliwemu rejonowi ciała.

2015-02-24

Żele wspomagające poczęcie – naśladują płodny śluz kobiety

Panie, które zaczynają się stara o dziecko czują się często zawiedzione, jeśli intensywne próby podczas kilku pierwszych cyklów owulacyjnych nie przynoszą rezultatu. Nie oznacza to oczywiście, że po stronie któregoś z partnerów musi leżeć jakiś poważny problem. Oznacza to tylko tyle, że należy próbować dalej. Ale jak można sobie pomóc w takiej sytuacji?

2014-09-05

Bezwstydna Drogeria – nic co ludzkie nie jest obce!

Alergia, choroby skóry, dolegliwości intymne, pocenie, chrapanie, hemoroidy – to nie są sprawy, o których mówi się w towarzystwie. Za to bez wstydu i irytacji można poszukać na nie skutecznej rady w jedynym bezpruderyjnym sklepie internetowym o nazwie BezwstydnaDrogeria.pl

2014-07-14

Pora na przełom w terapii?

Według wielu specjalistów medycznych nadużywanie alkoholu jest raczej normą, niż wyjątkiem wśród pacjentów psychiatrycznych. Czy to nadmierne spożywanie alkoholu jest przyczyną chorób psychiatrycznych, czy też osoby cierpiące na zaburzenia psychiczne szukają ukojenia w piciu?

2014-07-10

Niemowlę i upały - o czym warto pamietać

W przypadku niemowląt i małych dzieci, które śpią przez większą część dnia ważne jest zapewnienie odpowiednich warunków. Takich, by dziecko nie przegrzało się. Lekkim i przewiewnym okryciem są wówczas otulacze muślinowe Aden+an ais.

2014-04-14

Sutricon na blizny

Blizny towarzyszą nam przez całe życie. Trudno wyobrazić idealny stan naszej skóry, na której nie ma żadnych blizn, pamiątek po naszym kontakcie z zewnętrzną rzeczywistością.

2014-03-29

Czerwona twarz po alkoholu

Zaczerwienione policzki pojawiające się po spożyciu alkoholu mogą być oznaką nietolerancji trunku, a więc znakiem ostrzegawczym. Nowe badania wykazały, że ludzie, którzy się czerwienią po wypiciu napojów procentowych są narażeni na zwiększone ryzyko rozwoju nadciśnienia tętniczego.

2013-11-23

Co z tym grejpfrutem?

Grejpfrut – niesamowity owoc o dwóch obliczach. Pomaga nam chudnąć i wzmacnia nasze zdrowie, ale z drugiej strony jest bardzo niebezpieczny podczas terapii farmakologicznej. Czyli to, co powinniście wiedzieć o grejpfrutach.

2013-02-25

Dakota Rose Kotakoti - Living Doll

Tak, to my – media doprowadziliśmy do ukształtowania niezdrowych gustów, niezdrowej mody. Dakota Rose jest celebrytką idealnie odpowiadającą temu wzorcowi i tym upodobaniom, które media od lat kreowały. Dakota Rose i inne ‘living dolls’ nie będą jednak z przyczyn etycznych promowane przez stacje telewizyjne i prasę kolorową. Dziewczyny zyskują jednak sławę bez tego jednokierunkowego przekazu.

2013-01-24

Korektor dla mężczyzny

Zależy Ci na nieskazitelnym wyglądzie? Nie jesteś jedyny. Dzisiejszy facet zrobi dużo dla poprawy wyglądu i mało kogo to dziwi. Tomasz Jacyków regularnie stosuje botoks, Krzysztof Ibisz stawia na dietę i sport. Ale jest coś jeszcze, co szybko doda Ci pewności siebie – to dobry kosmetyk korygujący dla mężczyzn.

2012-11-02

Kobiety w gorsetach

Gorset przeżywa swój renesans! Dość kontrowersyjna, ale na pewno ciekawa część ubioru kobiecego używana była od końca XIV wieku do pierwszej dekady XX wieku. Do tej pory fascynować lub przerażać mogą sylwetki kobiet kształtowane przez gorsety, a utrwalone na obrazach lub rycinach.

2012-10-30

Modyfikacje ciała i suspension

Krępowanie stóp dziewczynkom w Chinach, czy wydłużanie czaszek u Majów mogło szokować Europejczyków. Tymczasem setki kultur w sposób dla nas zaskakujący dokonywały modyfikacji ciała. Niebezpieczna zabawa z ciałem pasjonuje wielu po dzień obecny.

2012-10-25

CRIORECTUM - wylecz hemoroidy zimnem

Czy można wyleczyć hemoroidy bez wizyty u lekarza? Tak, wystarczy mieć lodówkę i sztyft krioterapeutyczny – CRIORECTUM.

2012-10-08

Dowcipy o ginekologach

Ginekolodzy są bohaterami najpopularniejszych dowcipów. Poniżej kawały dla osób, które ukończyły 18-sty rok życia.

2012-10-01

Czarne plamki przed oczami

Plamki w polu widzenia, które przemieszczają się wraz z ruchami gałki ocznej, latające muszki, nitkowate twory to sygnał, że z okiem dzieje się coś niedobrego.

2012-09-20

Anastasia Shpagina Baby Doll

To nie jest plastikowa lalka. To żywa dziewczyna, dziewiętnastoletnia Anastasia Shpagina. Anastasia pochodzi z Oddesy na Ukrainie i jest gotowa zdeformować swoje ciało tak, by przypominać lalkę.

2012-09-17

Uwaga na poparzenia skóry

Dziecko poznaje otaczający świat zupełnie nieświadome konsekwencji tego, co robi. Dlatego poparzenia skóry należą do jednych z najczęstszych wypadków domowych z udziałem dzieci. Poparzenie to uszkodzenie skóry na wskutek wystawienia skóry na wysoką temperaturę.

2012-09-17

Odżywianie w ciąży, a płeć dziecka

Wszystko, co spożywasz w ciąży ma wpływ na rozwój dziecka. Ale nie determinuje jego płci – jak głosi jeden z najbardziej rozpowszechnionych mitów.

2012-08-30

Cinco Terra na sieci

Zdrowie dla wszystkich! W tym również dla wysublimowanych, innych i wymagających użytkowników sieci pojawiła się nowa przestrzeń internetu - niebagatelny sklep o nazwie CincoTerra.pl.

2012-08-29

Muszki przed oczami

Zaburzenia w polu widzenia mogą przybierać różne formy. Czy są wynikiem gorszej kondycji wynikającej z niewyspania lub zmęczenia, czy też poważniejszych problemów ze wzrokiem?

2012-08-17

Poród jak wypadek samochodowy ?


Czy poród może być traumą? Okazuje się, że choć kobiety rzadko o tym mówią, dla wielu z nich poród jest równie drastycznym wydarzeniem jak np. wypadek samochodowy, czy katastrofa lotnicza.

2012-07-20

Bakterie kwasu mlekowego w pochwie

Na co dzień o tym nie myślisz, ale to prawda, że w Twojej pochwie, żyją setki mikroorganizmów. Większość z nich jest pożyteczna, gdyż stanowi naturalną ochronę przed infekcjami. Najważniejsze z nich są pałeczki kwasu mlekowego.

2012-07-13

Suche oko, klimatyzacja i krople do oczu

Zespół suchego oka to coraz bardziej powszechna dolegliwość. Można ją nabyć nie tylko podczas długotrwałej pracy przy komputerze, ale także latem, gdy jesteśmy narażeni na wiatr, słońce i klimatyzację.

2012-07-12

Probiotyki doustne dla kobiet - zalety stosowania

Doustne probiotyki ginekologiczne to nowoczesna forma terapii. Jest odpowiedzią na wiele powszechnych kobiecych dolegliwości od intymnego dyskomfortu, po nawracające infekcje pochwy.

2012-07-09

Kleszcze mniej groźne w upały

Lasy, parki miejskie i ogrody – wszędzie tam możemy spotkać kleszcze. Jednak specjaliści twierdzą, że w bardzo gorące dni są one zbyt leniwe, by nas kąsać.

2012-06-27

Higiena intymna w ciąży

Z pozoru niegroźny dyskomfort, czy zapalenie pochwy w ciąży, może mieć poważne konsekwencje. Dlatego warto zrobić wszystko, aby im zapobiec.

2012-06-22

Silikonowe plastry na blizny Sutricon

Stosowane z powodzeniem na całym świecie od kilkudziesięciu lat silikonowe plastry na blizny dostępne są już w Polsce. Skuteczna metoda leczenia silikonowymi plastrami na blizny jest rekomendowana przez Międzynarodowy Zespół Ekspertów już w terapii I-go rzutu, czyli w pierwszym okresie gojenia się rany.

2012-06-20

Nowy sposób na komary – skarpetki Mosquito Stop

Stopy – to część ciała, w którą komary gryzą nas najczęściej. Przyciąga je zapach ludzkiego potu. Na komary pomogą specjalne skarpetki, dzięki którym będziesz niedostępny także dla meszek i kleszczy.

2012-06-12

Zdrowe oczy w wakacje

Chociaż na urlopie wzrok uwolniony jest od wielogodzinnego wpatrywania się w ekran komputera, mogą szkodzić mu inne czynniki środowiskowe.

2012-06-08

Zawał… i co dalej?

Niestety zawał dotyka coraz młodszych osób. Już 30-40 latkowie lądują w szpitalu i są zdziwieni ,że w tak młodym wieku spotkało ich coś takiego.

2012-04-27

104 stosunki zanim pocznie się dziecko

Według kanadyjskich badaczy przeciętnie tyle razy kochają się pary, zanim dojdzie do zapłodnienia.
 

2012-04-18

Ochrona dróg moczowych w ciąży

Odporność kobiety w ciąży jest obniżona i dlatego jesteś bardziej narażona na różne infekcje np. infekcje dróg moczowych. W tym wypadku ważna jest profilaktyka i unikanie antybiotyków.

2012-03-27

Blizna mniej widoczna

Silikonowe plastry na blizny to nowy sposób pielęgnacji i leczenia blizn. Zmniejszają, rozjaśniają i wygładzają blizny. Jak wygląda blizna po cesarskim cięciu po terapii plastrami można zobaczyć na video.

2012-03-23

Leczenie bólu bez tabletek

Czy to możliwe? Ależ tak! Farmakologia to nie jedyny sposób na uporczywy ból. Wiele osób sięga po alternatywne metody jak akupunkturę czy Podręczne Urządzenie Przeciwbólowe PUP.

2012-03-05

Odchudzanie - hity i kity

Dietetycy przestrzegają, że odchudzać należy się mądrze, aby sobie nie zaszkodzić. Najgorszy wybór to preparaty odchudzające niewiadomego pochodzenia, najlepszy – naturalne suplementy ziołowe.

2012-02-23

Gdy cierpisz na infekcje pochwy

Intymne dolegliwości to znak, że naturalna flora bakteryjna pochwy została zaburzona. Równowagę pomoże odzyskać doustny probiotyk zawierający dobre bakterie - pałeczki kwasu mlekowego.

2012-02-21

Wilczy apetyt podczas odchudzania

Pojawia się nagle, sprawia, że pochłaniasz wszystko co jest pod ręką, a potem czujesz wyrzuty sumienia. Nadmierne łaknienie podczas odchudzania to sygnał, że coś robisz nie tak.

2012-02-16

Czy w ciąży można jeść tłusto?

W ciąży powinnaś spożywać tłuszcze. Jednak tłuszcze roślinne powinny mieć znaczną przewagę nad tłuszczami pochodzenia zwierzęcego.

2012-02-01

Dlaczego nie możesz schudnąć?

Przyczyną niepowodzeń wielu diet odchudzających mogą być czynniki wewnętrzne, np. zbytnie zanieczyszczenie organizmu toksynami i resztkami przemiany materii.

2012-01-25

Dlaczego cukrzycy tracą wzrok?

Diabetycy są szczególnie podatni na choroby oczu, a cukrzycą to najczęstsza przyczyna utraty wzroku. Regularne wizyty u okulisty oraz kontrolowanie poziomu cukru pomoże ustrzec się przed zmianami w siatkówce oka, zwanymi retinopatią cukrzycową.

2011-12-01

Lekarze ofiarami pacjentów

Usiłowanie zabójstwa, atak z nożem w ręku, oblanie kwasem – z takimi napaściami stykają się polscy lekarze ze strony rozwścieczonych pacjentów.

2011-09-08

Wampir uratuje życie udarowcom

Nietoperze z rodziny wampirowatych posługują się śliną w celu rozrzedzenia krwi swoich ofiar. Naukowcy odkryli właśnie, że ich ślina jest cennym lekiem przeciwudarowym.

2011-07-26

Komplikacje po powiększeniu piersi

Amerykańscy naukowcy regularnie badają długoterminowe konsekwencje najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej.

2011-07-05

Astmatyku sfotografuj się

Fundacja Sportowa Polska oraz Robert Korzeniowski organizują fotokonkurs dla aktywnych sportowo dzieci z astmą, w których można wygrać atrakcyjne nagrody, zestawy lego oraz ubrania sportowe.

2011-06-20

Bzykaj jak samiec komara

Jeśli chcesz odstraszyć od siebie krwiopijcze owady, skuteczne mogą okazać się dźwięki wydawane przez komary płci męskiej.

2011-06-09

Dlaczego ludzie jedzą ziemię?

Geofagia, czyli jedzenie ziemi, błota lub gliny nie jest dziwactwem, ale powszechnym zachowaniem, uzasadnionym na pewnych etapach życia.

2011-05-18

Seks w sanatorium

Bujne życie seksualne bywalców sanatoriów to plotki. Tylko, co siódmy wypoczywających tam pacjent nawiązuje intymne kontakty ze świeżo poznanymi uczestniczkami turnusu.

2011-05-12

Eksperci od seksu ruszają w teren

W maju oraz w czerwcu w pięciu miastach Polski: Zamościu, Szczecinie, Płocku, Krakowie i Warszawie rozstawione będą namioty kampanii uświadamiającej „Kiedy 1+1=3”.

2011-04-29

Co dłonie mówią o mężczyznach?

Z męskiej prawicy możemy wyczytać, czy nasz potencjalny partner jest zdrowy, atrakcyjny i męski. O tym wszystkim powie nam stosunek długości palca serdecznego do palca wskazującego.

2011-04-28

Płeć chirurga

Najbardziej prestiżowa wśród lekarskich specjalizacji - chirurgia ciągle pozostaje domeną mężczyzn.

2011-04-27

Gruby jak poseł

To, jak politycy dbają o swoje zdrowie, zależy od fazy kampanii wyborczej. Zwykle odpuszczają, gdy znajdą się na upragnionym stanowisku. Ich nawyki obnażyli kardiolodzy, którzy w sejmie już dwukrotnie wykonali badanie ryzyka kardiometabolicznego w 2006 oraz 2009 r.

2011-04-22

Jajka, jeść czy nie jeść?

Jajka są najbogatszą w wartości odżywcze, najczęściej spożywaną nieprzetworzoną żywnością.

2011-04-14

8 mitów o kobiecej seksualności

Chociaż wydaje nam się, że o seksie wiemy już wszystko, okazuje się, że ciągle istnieją mity, które ograniczają kobietom przyjemność płynącą z życia seksualnego. Opublikował je portal Barbarella.pl aby kobiety umiały je rozpoznać i uwolnić się od nich. 

2011-04-11

10 powodów, dla których warto zostać pielęgniarką

W ramach śmiechoterapii, którą promujemy konsekwentnie od kilku miesięcy, dziś bierzemy na warsztat biały personel. Ten żart chyba najbardziej spodoba się samym zainteresowanym - naszym kochanym pielęgniarkom.

2011-04-01

Marihuana lekiem?

Podczas gdy większości polskich polityków nie mieści się w głowach, że marihuana może być lekiem, lekarze w wielu krajach przepisują pacjentom medyczną cannabis lub tabletki z syntetycznym THC.

2011-03-14

Antykoncepcja parzy aptekarzy

Czy aptekarz może odmówić sprzedania środków antykoncepcyjnych? Domaga się tego Stowarzyszenie Farmaceutów Katolickich.

2011-03-08

Nowe trendy w zachowaniach seksualnych

W USA zwiększyła się liczba młodych ludzi, którzy nie śpieszą się z podjęciem inicjacji seksualnej. Coraz więcej kobiet ma za sobą doświadczenia lesbijskie.
 

2011-03-01

Zawał na wizji

Amerykanie oglądający tegoroczną relację z gali wręczenia nagród Grammy z przerażeniem zobaczyli, że komentująca je prezenterka ma objawy zawału.

2011-02-14

Jak mężczyźni wybierają prezenty na Walentynki?

Po pierwsze zależy im na tym, by ich prezent nie został odrzucony, po drugie, by jak najmniej czasu spędzić na jego wybieraniu. Dlatego sięgają po biżuterię.

2011-02-09

Czy związek po zdradzie może przetrwać?

Przed walentynkami Amerykanie zafundowali nam nowe badanie na temat wybaczania zdrady.

2011-02-07

Gwiazdy Hollywood bez makijażu

Wygląda na to, że mamy do czynienia z nowym trendem – gwiazdy Hollywood same publikują swoje zdjęcia bez makijażu, a nawet pokazują się publicznie bez cienia pudru.

2011-02-04

Mężczyzni też chcą być piękni

Dlatego coraz częściej zgłaszają się do chirurgów plastycznych. Najczęściej wykonywany przez nich zabieg to redukcja ginekomastii, lifting twarzy i liposukcja.

2011-01-17

Antykoncepcja do wcierania

Antykoncepcja przyszłości ma śluzowatą konsystencję. Naukowcy przetestowali właśnie żel będący lepszą wersją pigułki. Tak samo jak ona zawiera hormony, jednak nie pozostawia efektów ubocznych takich jak otyłość czy problemy z cerą.

2010-12-22

Śmiechoterapia

Lubisz oglądać śmieszne filmiki, serfujesz po stronach z kawałami w Internecie? Nie daj sobie wmówić, że marnujesz czas! Ty po prostu, zgodnie z najnowszymi doniesieniami psychologów, wprawiasz się w odpowiedni nastrój do pracy.

2010-12-17

Choroba Alzheimera na lekko

Ta choroba to wdzięczny temat do kawałów. W ramach śmiechoterapii prezentujemy kilka najlepszych.

2010-11-30

Słońce naturalnym afrodyzjakiem

Według najnowszych badań opalanie wywiera wpływ na męskie libido. Dzieje się tak dzięki witaminie D wytwarzanej w organizmie pod wpływem promieni słonecznych.

2010-11-19

Najbardziej wstydliwe badania

Trzeba pokonać wstyd, ponieważ podczas niezbyt przyjemnego badania, lekarz może wykryć groźną chorobę: raka prostaty, jelita grubego lub szyjki macicy.

2010-11-17

Anorektyczki częściej wpadają

Anorektyczki, częściej niż zdrowe kobiety, zachodzą w nieplanowane ciąże. Dlaczego? Są przekonane, że skoro nie miesiączkują, to nie muszą się zabezpieczać.

2010-11-15

Kolejny powód, by rzucić palenie

Chociaż według Instytutu Onkologii w Warszawie prawie 44% palaczy nie zamierza rozstać się z nałogiem, istnieje wiele powodów, dla których powinni to zrobić. Oto jeden z nich - palenie sprzyja ślepocie.

2010-11-08

Nowe zastosowanie viagry

Popularne niebieskie tabletki stosowane w zaburzeniu erekcji mogą być pomocne w leczeniu raka. Poprawiają efekty i ograniczają skutki uboczne chemioterapii w leczeniu niektórych nowotworów.

2010-10-13

Sposób na znalezienie żony

Jeśli młoda kobieta szuka stałego związku jej atutem będzie twarz, jeśli seksu na jedną noc - wtedy ciało.

2010-10-11

Czy grozi nam seksmisja?

Dlaczego rodzi się coraz mniej chłopców, ich potencjalna sprawność seksualna jest coraz niższa, a zauważalne zniewieścienie nie jest tylko i wyłącznie przyczyną promowania kulturowego wzorca „wrażliwego faceta” ?

2010-10-07

Najbrzydsza twarz showbiznesu

Serwis internetowy Good Surgeon Guide przeprowadził ankietę wśród ponad tysiąca osób prosząc o wskazanie najbrzydszej twarzy w show biznesie.

2010-10-06

Minister Zdrowia zaleca seks

Brazylijski minister zdrowia zaniepokoił się stanem zdrowia swoich rodaków. Wystosował apel, przekonując ich, że powinni się częściej kochać. Według ministra najlepszym sposobem zapobiegania chorobom przewlekłym są regularne ćwiczenia fizyczne do, których zaliczył seks.

2010-10-04

Kawa kontra biust

Badania przeprowadzone na uniwersytetach w Szwecji, udowodniły, że picie kawy zmniejsza ryzyko raka piersi u kobiet ale i wpływa na rozmiar biustu.

2010-10-01

Dawcy spermy zarabiają 3 tys. zł

Banki Nasienia działają w Polsce bez żadnych podstaw prawnych.  W innych krajach obowiązuje dyrektywa unijna określający zasady ich funkcjonowania. Nie została jednak wdrożona jeszcze w Polsce.

2010-09-15

Aspiryna nie dla dzieci

Podczas chorób wirusowych przebiegających z podwyższoną temperaturą, dzieciom nie powinno się  podawać aspiryny, gdyż wzrasta wówczas ryzyko wystąpienia zespołu Reye’a.
 

2010-09-15

Jakie kształty lubią mężczyźni

Nie gruszka, czy jabłko. Otóż najbardziej interesująca dla mężczyzn jest kobieta o kształtach klepsydry.

2010-09-07

Masło czy margaryna?

Po zjedzeniu masła poziom triglicerydów rośnie we krwi w znacznie mniejszym stopniu niż po tłuszczach roślinnych. W praktyce oznacza, to, że te tłuszcze są szybciej spalane.

2010-09-07

Przełom w protetyce

Japońscy naukowcy wyhodowali zęby myszy z embrionalnych komórek macierzystych. Zęby te miały taką samą budowę jak te „naturalne”.

2010-08-31

Chudnięcie podczas snu

Okazuje się, że można chudnąć w nocy. Trzeba jednak spełnić kilka warunków: kłaść się spać przed północą, i wypoczywać 7-8 godzin.

2010-08-27

Krótko śpisz, krótko żyjesz

Osobom, które śpią mniej niż 6 - 8 godzin grozi przedwczesny zgon. Jest to spowodowane tym, że ludzie ci prawdopodobnie pracują zbyt ciężko i żyją w stresie.

2010-08-26

Naukowcy wiedzą skąd się bierze zazdrość

Naukowcy z Włoch odkryli skąd bierze się zazdrość. Jej przyczyną są neurony lustrzane, które uaktywniają się w mózgu zawsze wtedy, kiedy obserwujemy czynność wykonywaną przez kogoś innego.

2010-08-25

Czy jesteś internetowym hipochondrykiem?

Zamiast zwrócić się o pomoc do lekarza klikasz w wyszukiwarkę internetową? Być może jesteś jednym z wielu internetowych hipochondryków. Zjawisko poszukiwania informacji na temat chorób i dopasowywania objawów do swojego samopoczucia znalazło swą nazwę - cyberchondria.

2010-08-16

Foto tapeta z widoczkiem

Naukowcy z Uniwersytetu Stanu Michigan udowodnili, że kontakt z przyrodą usprawnia naszą pamięć i poprawia koncentrację.

2010-08-11

Diagnozowanie chorób z tęczówki

Może zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale z naszej tęczówki lekarz może wywnioskować, na jakie choroby obecnie cierpimy i na jakie możemy zachorować w przyszłości.

2010-08-11

Alkohol z umiarem korzystny dla zdrowia

Alkohol pity w małych ilościach zmniejsza ryzyko zachorowania na serce i depresję.

2010-08-04

Hipnoza na zdrowie

Hipnoza to stan zmienionej świadomości, w którym uwaga skierowana jest na konkretnym wspomnieniu lub pojęciu. Leczenie hipnozą to hipnoterapia, która wykorzystywana jest zazwyczaj przez lekarzy psychiatrów, psychologów i terapeutów. 

2010-08-03

Najmłodsza matka

14 maja 1939 roku w Peru niejaka Lina Medina urodziła syna. Chłopiec po urodzeniu ważył 2,7 kg i otrzymał imię Gerardo, po doktorze Gerardo Lozadzie, który zaopiekował się Liną.  

2010-07-29

Zdrowe błoto

Do łask powracają teorie na temat energii orgonalnej, stworzone przez austriackiego naukowca Wilhelma Reicha. W głębi ziemi ukryte mają być bowiem pokłady sił uzdrawiających naszą kondycję psychiczną i seksualną.

Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Jesteś za młoda, aby rezygnować z seksu! Sięgnij po Sensivellę.

Problem obniżonego libido lub braku satysfakcji seksualnej dotyczy – według badań – aż 40% kobiet w Polsce! Wiele z nich, zamiast szukać rozwiązania, w pewnym sensie poddaje się...

NOPALINA – NOPALINIA MAX: naturalny środek odchudzający, doceniany w wielu krajach

Szukasz idealnej, bezpiecznej metody odchudzania? Sięgnij po NOPALINĘ - teraz w nowej wersji NOPALINIA MAX!

Sfera Intymna – najbardziej kobiece zakupy świata!

Sfera Intymna to obszar, w którym zawsze jest coś do odkrycia. Jeśli pragniesz cieszyć się zdrowiem, seksem i chce dbać o swoje kobiece spawy, Sfera Intymna Kobiety to miejsce dla Ciebie!