Press "Enter" to skip to content

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Wnioskuj o pożyczkę online

Blisko połowa Polaków nie ma oszczędności i żyje od wypłaty do wypłaty. Oznacza to, że w nagłej sytuacji możemy nie mieć własnych pieniędzy na pokrycie nieprzewidzianych kosztów. Nagła awaria pralki, pęknięte okulary czy inna przyziemna sprawa może nadszarpnąć niejeden miesięczny budżet. W takiej sytuacji najprościej zawnioskować o pożyczkę.

Dobre pożyczki przez Internet cieszą się coraz większą popularnością. W ostatnich latach są coraz tańsze, firmy pozabankowe zyskują społeczne zaufanie, a przede wszystkim jest to niesamowicie wygodne. Nie musisz nigdzie jeździć, po prostu wypełniasz wniosek w zaciszu własnego domu, czekasz na weryfikację i jeszcze tego samego dnia – nawet w tej samej godzinie – cieszysz się przelewem na konto.

Jednak czy możliwe są pożyczki przez Internet dla zadłużonych? Kiedy starasz się wyjść z długów, ale nie masz oszczędności, a tu znowu pojawiła się jakaś trudność? Wtedy sytuacja jest nieco trudniejsza, ale nie beznadziejna. Wciąż możesz uzyskać potrzebne Ci pieniądze, bo wiele firm pozabankowych nie weryfikuje Twojej obecności w bazach dłużników. Jest to szczególnie prawdopodobne, jeśli obecnie masz stały, udokumentowany dochód.

Jak znaleźć firmę, która udzieli Ci pożyczki?

Jeśli szukasz pożyczki przez Internet dla zadłużonych, skorzystaj z rankingu szybkich pożyczek, inaczej zwanego porównywarką pożyczek ratalnych online. Taki ranking pożyczek jest specjalną stroną zbierającą aktualne informacje o dostępnych ofertach u sprawdzonych firm pożyczkowych.

Żeby znaleźć odpowiednią ofertę, wybierz wnioskowaną kwotę i liczbę miesięcy przeznaczonych na spłatę pożyczki. Ranking szybkich pożyczek wyświetli Ci dostępne oferty. Teraz kliknij w szczegóły każdej interesującej Cię oferty i sprawdź, czy w wadach jest informacja „weryfikacja w bazach dłużników”. Jeśli tak, pomiń tę ofertę i szukaj dalej.

Prawdopodobnie znajdziesz kilka ofert, które są dla Ciebie dostępne pomimo trudnej wcześniejszej historii kredytowej. Teraz sprawdź ich RRSO, wymagane dokumenty i inne warunki stawiane przez pożyczkodawcę, na przykład konieczność udokumentowania wszystkich źródeł dochodu. Jeśli masz mniej niż 25 lat albo jesteś seniorem, zwróć również uwagę na przedział wiekowy osób, do których jest skierowana oferta.

Kiedy już znajdziesz ofertę dla siebie, po prostu zawnioskuj o pożyczkę, korzystając z przycisku obok oferty. Porównywarka pożyczek ratalnych przekieruje Cię do oferty na stronie firmy, gdzie wypełnisz wniosek, żeby po krótkim czasie cieszyć się wypłatą pożyczonej kwoty. Pamiętaj, żeby postarać się ją terminowo spłacać. To ważne, żeby nie robić sobie kolejnych długów.

Be First to Comment

    Dodaj komentarz