Press "Enter" to skip to content

Dlaczego typowanie sportów w internecie stało się aż tak popularne?

Typy bukmacherskie online stają się o wiele bardziej popularne z wielu powodów. Jednym z nich jest na pewno koronawirus, innym ciekawe bonusy bukmacherskie. Jednakże czy to są jedyne powody, dla których akurat to właśnie typy sportowe stały się aż tak popularne?

Typy sportowe ,,zmieniają” życie

Zakłady online mogą wpłynąć na nasze życie w pozytywny, bądź i też negatywny sposób. No ale przejdźmy do tematu przewodniego. Marzeniem każdego początkującego typera jest regularne zarabianie pieniędzy (oczywiście kosztem firm bukmacherskich). Z typowania można (podobno) się utrzymać, ale niestety nie jest to łatwe. Przypomina to nieco grę na giełdzie papierów wartościowych. Aby osiągnąć sukces, nasz typer, podobnie jak broker na giełdzie, aby wygrywać musi dysponować ogromną wiedzą, być osobą stabilną emocjonalnie, oraz mieć analityczny umysł. Kolejna ważną cechą dobrego gracza jest cierpliwość. Osoby, które traktują typowanie hobbystycznie, z reguły zadowalają sporadycznymi wygranymi, ,,profesjonalni” typerzy to nieliczny odsetek w grupie graczy zakładów bukmacherskich.

Ile możemy zarobić na typach sportowych?

Zawsze istnieje ryzyko utraty zainwestowanej kwoty, ale jest ono podejmowane dlatego, że osiągając sukces możliwe jest pogrubienie swojego portfela. W zależności od postawionej kwoty i kursu obejmującego dane wydarzenie możemy wygrać kilka albo nawet kilka tysięcy złotych. Gracze o większym stażu nierzadko posiadają swoje strategie, łączą poszczególne zakłady, aby jak najbardziej zwiększyć kurs albo konsekwentnie stawiają na zespoły skazane na porażkę, co przy którymś zakładzie może przynieść im odrobienie tego, co stracili wcześniej. Gdyby możliwe było przytoczenie konkretnej sumy pieniędzy jaką można wygrać, na pewno typy bukmacherskie nie byłyby tak emocjonujące dla graczy.

Lepiej jest grać tylko dla dobrej zabawy

Mnóstwo fanów sportu emocjonujących się zmaganiami swoich ulubieńców lubi postawić małą sumę, aby jeszcze bardziej urozmaicić sobie oglądanie meczów. Radość z goli ulubionej drużyny może być zwiększona, gdy wiemy, że zwycięstwo da nam możliwość zarobienia chociażby 10 złotych. Jednakże pamiętajmy zawsze, aby wybierać legalne firmy bukmacherskie, bo czasami może być tak, że jeśli będziemy nieuważni, to zamiast tej wygranej gotówki, możemy mieć problemy z prawem, ponieważ ten bukmacher u którego obstawiliśmy akurat nie ma licencji, co czyni z niego nielegalnego bukmachera. No ale powróćmy do tematu, jest to bardzo popularny rodzaj gry, często praktykowany nawet przez osoby, które nie są największymi znawcami tematu, ale chcą poczuć ten dreszczyk emocji, którego brakuje im podczas zwykłego kibicowania.

Wiedza na temat typów sportowych

Bez odpowiedniej wiedzy nigdy nie zostaniemy dobrymi typerami zakładów bukmacherskich. W przypadku obstawiania zakładów na sport odpowiednia wiedza jest naprawdę niezbędna. Pierwszym przykładem, do czego ta wiedza nam się przyda, to na przykład odrzucanie zakładów, które wiemy że nie będą udane (bo po prostu wcześniej już to poznaliśmy, nieprawdaż? – w końcu wiedza to potęga!). Nasza pewność siebie odbija się na naszych typach. Ale co uznamy za czynnik przesądzający o tym, czy warto obstawić, zależy wyłącznie od nas. Najpierw sugestia poprzez fakty, następnie sugestia poprzez kursy nigdy na odwrót. Zanim obstawimy dany kurs, zabawmy się sami w ,,bukmachera” – jaki kurs na ten zakład sami byśmy dali, jeżeli jest inny, niż nasze przewidywania, następne pytanie to „dlaczego”, odpowiedź na to pytanie da nam pełen obraz sytuacji. Psychologia wsteczna to nasz przyjaciel przy zakładach bukmacherskich.

Nielegalni bukmacherzy w internecie

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że skoro coś jest nielegalne, to nie powinniśmy z tego korzystać. Jednak często nie zwracamy na to uwagi. A to poważny błąd. Możemy mieć z tego powodu poważne konsekwencje. Przede wszystkim są to problemy z urzędem skarbowym. Karani są przede wszystkim gracze, a nie firmy bukmacherskie, które prowadzą taką działalność. Trudno jest je ukarać, ponieważ są one poukrywane na Malcie czy Cyprze, tam, gdzie polskie państwo nie może już za wiele zdziałać.

Gra w inny sposób

Legalni bukmacherzy na https://blogbukmacherski.pl publikują artykuły, które wskazują na to, że ludzie, których zwykłe typy bukmacherskie nudzą, często przerzucają się na zakłady na żywo, bądź też na betgames STS. Słyszeliście kiedyś obetgames STS? Nie? To świetny sposób na rozerwanie się, jeśli mamy już dość normalnych zakładów na sport. Pomogą nam w ponownym zachęceniu nas samych do grania, z racji tego że tutaj obstawiamy karty, takie jak poker, wojnę czy bakarata, a to może być naprawdę ciekawa alternatywa. Jeśli jednak masz już całkowicie dosyć obstawiania, to fora bukmacherskie to miejsca świetne do tego, aby znaleźć nowe osoby, które interesują się tą samą tematyką co my, a jeśli masz odpowiednio dużo doświadczenia, to możesz instruować mniej doświadczonych graczy, jak obstawiać dane spotkania sportowe.

Be First to Comment

    Dodaj komentarz